ملت ایران:پرسپولیس بعد از برد مقابل ملوان حالا برای فینال جام حذفی و رویارویی با سپاهان آماده می شود. سرخپوشان از ساعت ۱۱ امروز در ورزشگاه درفشی فر جمع شدند تا ریکاوری کنند اما جالب بود که به درخواست کادر فنی از همین امروز تمرین پشت درهای بسته برگزار شد. در حالی که پیش از این حداقل در روزهای بعد از بازی ها که تیم ریکاوری می کرد و اتفاق خاصی در تمرین نمی افتاد درهای ورزشگاه درفشی فر به روی هواداران، خبرنگاران و عکاسان باز بود.
در تمرین امروز مهرداد پولادی و محمد قاضی غایب بودند اما بقیه بازیکنان از جمله علی کریمی تمرین کردند. بازیکنان اصلی برنامه سبک تری انجام دادند و بازیکنانی که روز گذشته بازی نکرده بودند کار با توپ را در دستور کار داشتند. در تمرین امروز مارکو پروویچ و میثم نقی زاده که با تلاش کادر پزشکی، آسیب دیدگی را پشت سر گذاشته اند در کار گروهی شرکت کردند تا تمام مصدومان تیم به غیر از مهرداد پولادی برای حضور در فینال حذفی امیدوار باشند.
با این حال غیبت محمد قاضی در تمرین نشان داد فعلا این بازیکن که عذرخواهی هم کرده با خشم کادر فنی مواجه شده و حق حضور در تمرین را ندارد.
همچنین کادر فنی از کلیه بازیکنان خواسته از امروز تا بعد از بازی با سپاهان از هر گونه مصاحبه خودداری کنند. تمرکز قرمزها برای این بازی باعثشده چیزی شبیه به حکومت نظامی در درفشی فر تا روز بازی فینال برقرار باشد.