ملت ایران: سباستین کهل، کاپیتان بوروسیا دورتموند در صحبت هایی اعلام کرده که رئال مادرید برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا به یک معجزه نیاز دارد
شاگردان مورینیو در بازی دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه ۱-۴ مغلوب دورتموند شدند و حالا بایددر بازی برگشت به میزبانی شاگردان یورگن کلوپ بروند.
دراین میان کهل، کاپیتان ۳۳ ساله دورتموند در صحبت هایی گفته: «آنها تمام تلاششان را به کار خواهند گرفت و می خواهند یک معجزه خلق کنند. ولی ما هم آماده هستیم و باید تمام تمرکزمان را در جریان بازی به کار بگیریم و مطمئنم که موفق خواهیم شد. بازی سختی پیش رو خواهد بود و این خطر وجود دارد که رئال بر ما غلبه کند. به همین خاطر باید خودمان را برای همه چیز آماده کنیم.»
از سوی دیگر نوون سوبوتیچ هم به هم تیمی هایش هشدار داده که باید کاملا مراقب کهکشانی ها باشند: «ما تلاشمان را به کار خواهیم گرفت تا روند خوب و مثبتمان در لیگ قهرمانان اروپا را ادامه دهیم. البته می دانیم که برتری ای که در دیدار رفت به دست آوردیم، هیچ تضمینی برای موفقیت ما نیست. ما می دانیم که رئال در خانه خیلی قوی تر از آن چیزی است که هفته گذشته مقابل ما قرار گرفته بود.»