ملت ایران:امشب رئال مادرید در حالی در خانه به میزبانی بوروسیا دورتموند می رود که در بازی رفت مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۱-۴ در خانه تیم آلمانی شکست خورده و حالا برای رسیدن به فینال به یک برد ۰-۳ نیاز دارد. رئال در صورتی که گلی را در بازی خانگی دریافت کند، کارش سخت تر هم خواهد شد.
حالا روی کاغذ دورتموند مدعی اصلی صعود از این بازی حذفی به بازی فینال است ولی رئالی ها امیدهای زیادی به بازگشت به جریان بازی و صعود به فینال دارند.

در سوی دیگر میدان، بایرن مونیخ با برد ۰-۴ در بازی رفت آلیانس آرنا، شانس فراوانی برای رسیدن به فینال ومبلی دارد و بارسایی ها فردا شب باید برای رسیدن به فینال بجنگند و در این مسیر به این نیاز خواهند داشت تا قبل از هر چیز گلی دریافت نکرده و اگر بتوانند ۴ گل وارد دروازه میهمان شان کنند، بازی به وقت های اضافه می رود تا آنها برای رسیدن به ومبلی عرق بریزند.

حالا با این شرایط محتمل ترین فینال برای این فصل لیگ قهرمانان اروپا، یک فینال تمام آلمانی میان تیم های بوروسیا دورتموند و بایرن مونیخ است. اما نباید احتمالات را هم نادیده گرفت. شاید رئال مادرید و یا بارسلونا موفق شوند در یک بازی تاریخی ورق را به نفع خودشان برگردانند. شاید هر دو نماینده اسپانیایی بتوانند به فینال راه یافته و فینالی که کمتر کسی فکرش را می کند را شاهد باشیم: یک فینال تمام اسپانیایی!
نظر خود را با ما در میان بگذارید
کدام فینال را برای لیگ قهرمانان اروپا محتمل می دانید؟
بایرن مونیخ - بوروسیا دورتموند
بایرن مونیخ - رئال مادرید
بوروسیا دورتموند - بارسلونا
بارسلونا - رئال مادرید
به نظر شما ممکن است شاهد یک فینال تمام آلمانی باشیم؟