به گزارش ملت ایران به نقل از گل – یوپ هاینکس سرمربی باتجربه بایرن مونیخ قبل از سفر کاروان تیمش به بارسلونا اعلام کرد که باواریایی ها در نوکمپ بازی را نخواهند بست
هاینکس در صحبت هایی دراین باره گفت: «مدافعان ما باید دور از دروازه مان قرار بگیرند. می بایست تلاش کنیم تا یک یا دو گل بزنیم. این هم یکی از احتمالاتی است که ما درنظر گرفته ایم.»
سرمربی باتجربه بایرن بعد از برد ۰-۴ تیمش مقابل بارسلونا در دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، انگیزه های زیادی دارد تا بازی برگشت دوتیم که ۴شنبه شب در نوکمپ برگزار می شود، هرچه سریعتر آغاز گردد. هاینکس در ادامه صحبت هایش که در وب سایت رسمی بایرن مونیخ بازتاب یافته گفت: «باید بازی خودمان را انجام دهیم. بارسلونا تیمی است که سطح خیلی بالایی دارد و تمام تلاششان را به کار خواهند گرفت. آنها از همان ابتدا پرسینگ را شروع خواهند کرد وتلاش می کنند تا ما را تحت فشار بگذارند.»
در جلسه تمرینی قبلی بایرن دانته و ژروم بواتنگ با سایر هم تیمی هایشان تمرین نکردند ولی هاینکس نگران این موضوع نیست: «دانته یک سرماخوردگی جزئی دارد و درآخرین جلسه تمرینی تیم ترجیح دادم که او استراحت کند تا احتیاط کرده باشیم. ژروم هم اخیرا خیلی بازی کرده و او هم به استراحت پرداخت.»