ملت ایران:امشب(سه شنبه) و فرداشب(چهارشنبه) دیدارهای برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان در دو شهر اسپانیا انجام می شود. ابتدا رئال میزبان زردپوشان دورتموندی است. مردان ژوزه مورینیو امید به جبران باخت ۴ بر یک هفته قبل مقابل شاگردان پرشور و هیجان یورگن کلوپ هستند. سپس بارسلونا در نیوکمپ میزبان بایرن مونیخ است و انتظار خلق شگفتی بزرگ برای تلافی باخت ۴ بر صفر بازی رفت را دارد.
در همین ارتباط روزنامه بیلد در گزارشی از اعضای دو تیم موفق ژرمنی خواسته همانند بازی رفت، با تمام وجود بازی کرده و نتیجه لازم را برای صعود به پیکار فینال در ورزشگاه ومبلی(۴ خرداد ۹۲) را بگیرند.
گزارشگر این نشریه در این تحلیل کوتاه عنوان کرده دورتموند و بایرن در مجموع بازی های رفت ۸ بر یک برتری خود را مقابل رئال و بارسا به اثبات رساندند و در موقعیت کاملا ممتاز برای راهیابی به بازی پایانی قرارگرفتند.
در این تحلیل همچنین عنوان می شود دورتموند با بهره گیری از ستاره ای همچون لواندوفسکی، حمایت ۱۰ هزار تماشاگر خودی در سانتیاگوبرنابئو، جاه طلبی یورگن کلوپ و بایرن به دلیل انسجام بالای تیمی، انگیزه های فراوان هاینکس و حضور یک مانوئل نویر بی اشتباه درون دروازه می توانند حتی در خانه ماتادورها نتیجه مورد نظر را برای صعود به بازی پایانی جام بگیرند.
به اعتقاد این نشریه در صورت راهیابی دورتموند و بایرن، فینال در خاک انگلیس، تمام آلمانی و تاریخ ساز خواهد شد.