ملت ایران: گرت بیل که یکشنبه شب به عنوان بهترین بازیکن جوان و بهترین بازیکن سال لیگ برتر انگلیس انتخاب شد، هرگونه خبر در مورد خروجش از وایت هارت لین و پیوستن به تیم های بزرگتر را رد کرد.
آندره ویاس بواس، سرمربی اسپرز وی را با کریستیانو رونالدو مقایسه کرده زیرا تنها ۳ بازیکن در تاریخ لیگ انگلیس بوده اند که عنوان های بهترین بازیکن سال و بهترین بازیکن جوان را با هم به دست آورده اند که یکی از آنها ستاره پرتغالی رئال مادرید در زمان حضور در منچستریونایتد بوده است. البته بیل چنین مقایسه ای را رد و اعلام کرد فاصله زیادی تا رسیدن به سطح رونالدو و حتی لیونل مسی دارد.
«می دانم که بسیاری از مردم معتقدند می توانم به زودی خودم را به سطح بازیکنی مانند رونالدو برسانم ولی او به همراه مسی در سطحی هستند که من فاصله بسیار زیادی با آن دارم. اگر کسانی هستند که می گویند من می توانم همان راهی را بروم که این ۲ ستاره رفته اند، باید بگویم که این نظر آنها است. کاری که من می توانم انجام دهم این است که بهترین بازی هایم را انجام دهم تا فوتبالم به جای من صحبت کند.»
وی افزود: فکر نمی کنم تیمی از اینکه من مقابل آنها قرار می گیرم بترسد. شما باید از تجربه های خوب و بد در زمین فوتبال درس بگیرید تا خیلی سریعتر رشد کرده و به بازیکن بزرگی بدل شوید.