به گزارش ملت ایران به نقل از گل - از مدت ها قبل شماره هفت آبی ها تصمیم داشت که پادرمیانی کند و مهدی رحمتی را به تیم ملی بازگرداند. تا این که بالاخره این پروژه در یکی از اردوهای شب بازی تیم استقلال کلید خورد.
فرهاد البته پیشنهاددهنده بود و یکی از بازیکنان استقلال هم در جریان این موضوع قرار گرفت. مجیدی حتی برای این موضوع ساعت ها با مهدی رحمتی صحبت کرد. حرف هایی که در برخی موارد یکی از مدافعان استقلال هم شنونده آن بود. در نهایت فرهاد برای گفت و گو با کی روش زمان مناسبی را انتخاب کرد.
در فاصله چند هفته مانده به بازی ایران با قطر، مجیدی با کی روش تماس می گیرد. قرار آن ها می شود صرف یک شام مخصوص در یکی از رستوران ها. جلسه فرهاد با کی روش طولانی می شود و در نهایت کاپیتان محبوب آبی ها دست خالی میز شام را ترک می کند. کی روش کوتاه نمی آید و خبر به گوش رحمتی می رسد.
قرار بود این جلسه و مفاد آن محرمانه باشد. فرهاد و رحمتی به کسی نمی گویند اما ناگهان یک سایت خبری نزدیک به باشگاه استقلال این خبر را منتشر می کند. رسانه ای که گفته می شود رابطه خوبی با یکی از مدافعان تیم استقلال دارد. رحمتی بلافاصله در قبال انتشار این خبر واکنش منفی نشان می دهد. او با عصبانیت برای بازیکن راپورتچی خط و نشان می کشد و حرفهایی می زند که تقریبا مشخص می شود چه کسی این موضوع را لو داده است. بازیکن مورد نظر رحمتی یکی از مدافعان ملی پوش استقلال بود.
دروازه بان آبی پوشان با کدهایی که در مصاحبه اخیر خود مطرح کرد نشانه ها را به سمت مدیرعامل سال های دور باشگاه استقلال برد که گفته می شود منظور او کاظم اولیایی و سایت خبری منتسب به این مدیر است!
در این میان شنیده می شود کاپیتان استقلال هم از لو رفتن این موضوع به شدت دلخور است و مواضعی مثل رحمتی دارد. اتفاقی که البته قلعه نویی به آن ورود نکرده است.
پادرمیانی مجیدی در شرایطی صورت گرفت که در نیم فصل لیگ بر تر شایعات فراوانی درباره کدورت بین مجیدی با رحمتی شنیده می شد اما اکنون مشاهده می شود که همه آن خبر ها کذب بوده و اتفاقا کاپیتان رویکرد مثبتی داشته است.