ملت ایران:محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره قهرمحمد قاضی طور دیگری حرف می زند. این تسامح البته یک دلیل ساده دارد فینال جام حذفی…
وی درباره اقدام محمد قاضی مبنی بر ترک ورزشگاه پس از تعویض گفت: مشخص است که چنین اقدامی کار درستی نبوده است. محمد قاضی به طور کلی بازیکنی منضبط و با شخصیت است که بنده شاهد برخوردهای حرفه ای و انضباط و ادب او بوده ام و تعجب کردم که او چنین تصمیمی گرفته است.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: قاضی به طور کلی در فصل جاری فشارهای زیادی را تحمل کرد و احتمالا در سایه همین مسائل دست به چنین اقدامی زده است اما باید بگویم در فوتبال همه تصمیمات به سرمربی تیم بر می گردد و همه اعضای تیم باید تابع تصمیمات سرمربی بوده و احترام به کادر فنی را سرلوحه کار خود قرار دهند. اینکه محمد قاضی مصاحبه کرده و ضمن پذیرش اشتباه خود عذرخواهی کرده است، نشان می دهد که بازیکن باشخصیتی است و واقعیت را پذیرفته است. در مجموع تصمیم گیری نهایی با سرمربی تیم است و هر تصمیمی که آقای گل محمدی بگیرد اجرا خواهد شد.
رویانیان در پایان گفت: همه اعضای تیم و باشگاه باید تمرکز خود را برای فینال جام حذفی بگذارند و به این فکر کنند که با قهرمانی پرسپولیس، میلیون ها هوادار را شاد خواهند کرد. تیم در چنین مقطعی نیاز به آرامش دارد و باید همه این را مد نظر خود قرار دهند.