ملت ایران: دانته، مدافع بایرن مونیخ، در آستانه دیدار حساس تیمش مقابل بارسلونا، به هم تیمی هایش هشدار داد که نباید مغرور شوند.
شاگردان هاینکس در دیدار رفت مقابل بارسا به پیروزی ۴-۰ دست پیدا کردند تا بسیاری صعود این تیم به فینال ومبلی را تمام شده بدانند اما دانته تاکید کرد که آبی و اناری ها در دیدار برگشت با تمام وجود برای جبران نتیجه به میدان خواهند رفت.
او در گفتگو با نشریه کیکر گفت: " بازیکنان بارسا بسیار باانگیزه و هجومی هستند. ما در دیدار رفت مقابل بارسا خیلی خوب بازی کردیم اما باید در دیدار برگشت کاملا هوشیار باشیم. باید از ابتدا تا انتهای بازی کاملا تمرکزمان را حفظ کنیم تا بتوانیم به فینال صعود کنیم.
بارسا با تمام وجود برای انتقام به میدان خواهد آمد. آنها هرکاری بتوانند انجام می دهند تا بتوانند نتیجه را جبران کنند اما ما نباید اجازه بدهیم که آنها ما را غافلگیر کنند. البته یک اتفاق مطمئنا رخ خواهد داد و آن هم حملات پیاپی بارساست. "
بایرنی ها در دیدار رفت به خوبی مسی را کنترل کردند و دانته تاکید کرد که در دیدار برگشت هم نباید به این ستاره آرژانتینی فضایی برای حرکت بدهند.
" مسئله کلیدی این است که نباید اجازه بدهیم او پای به توپ به سمت دروازه ما نزدیک شود. باید تلاش کنیم در کمترین زمان ممکن به او حمله کنیم. "