ملت ایران: لوئیس سوارس، مهاجم لیورپول، در مراسم اهدا جوایز بهترین بازیکن فصل لیگ برتر که شب گذشته برگزار شد، دو بار هو شد.
این مراسم در هتل گراس ونور در مِی فِر، با حضور جمعی از بازیکنان لیگ برتر و مهمانان ویژه برگزار شد. سوارس به تازگی به خاطر گاز گرفتن دست برانیسلاو ایوانوویچ، ۱۰ جلسه از همراهی لیورپول محروم شد و همین مسئله موجب واکنش حاضران در این مراسم شد.
اولین بار وقتی نام او به عنوان یکی از بازیکنان تیم منتخب فصل لیگ برتر اعلام شد، حضار او را هو کردند. بار دوم هم نام او به عنوان یکی از کاندیداهای بهترین بازیکن فصل خوانده شد که با واکنش مشابه همراه شد.
سوارس تنها بازیکن لیورپول بود که توانست در تیم منتخب فصل لیگ برتر قرار بگیرد اما رقابت بر سر عنوان بهترین بازیکن لیگ برتر را به گرت بیل واگذار کرد.
سوارس در رقابت های این فصل ۲۳ گل به ثمر رساند اما درگیری اش با ایوانوویچ، فصل را چند هفته زودتر برای او به پایان رساند. او فصل گذشته هم به اتهام توهین نژادپرستانه به اورا، برای ۸ بازی از همراهی لیورپول محروم شد.
بعد از اتفاقات اخیر، اتحادیه فوتبالیست های حرفه ای برای حذف نام سوارس از بین کاندیداها تحت فشار بود اما آنها این کار را انجام ندادند.