به گزارش ملت ایران به نقل از گل - سرخیو راموس، مدافع رئال مادرید، معتقد است که بازیکنان این تیم باید به خودشان ایمان داشته باشند تا بتوانند شکست ۴-۱ دیدار رفت مقابل بوروسیا دورتموند را جبران کنند.
چهار گل روبرت لواندوفسکی در دیدار رفت، کار شاگردان مورینیو برای رسیدن به فینال ومبلی را بسیار دشوار کرد اما علی رغم ماموریت دشواری که رئالی ها در پیش دارند، راموس معتقد است که هنوز تیمش از شانس صعود برخوردار است.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت: " شرایط برای ما پیچیده است اما ما می خواهیم به فینال برسیم. باید یکی از بهترین تیم های چمپیونزلیگ را شکست بدهیم. ما باید ایمان داشته باشیم که می توانیم نتیجه دیدار رفت را جبران کنیم.
ما می دانیم که هواداران مان از دقیقه اول از ما حمایت می کنند. می دانیم که باید چه کاری انجام بدهیم و چه اتفاقی در دورتموند رخ داد. ما به دنبال انتقال هستیم. از دیدار رفت افکاری منفی در ذهن ما مانده و می خواهیم در دیدار فردا نمایش خوبی داشته باشیم.
انگیزه ای بالاتر از بازی در فینال چمپیونزلیگ وجود ندارد. من ۸ سال است که در رئال بازی می کنم و هیچ وقت در فینال چمپیونزلیگ بازی نکردم. "