ملت ایران:میلانی ها در این بازی دو بار موفق شدند به جریان بازی بازگردند؛ یک بار زمانی که ۱-۰ عقب افتادند و سپس زمانی که ۱-۲ از حریف بار دیگر عقب افتادند اما بازی در نهایت به لطف درخشش پاتزینی و ماریو بالوتلی با حساب ۲-۴ به پایان رسید تا میلان همچنان با ۱ امتیاز اختلاف بیشتر نسبت به فیورنتیا در رده سوم قرار بگیرد.
به نقل از ac - milan. ir - آلگری پس از پایان بازی برابر کاتانیا در کنفرانس مطبوعاتی اش گفت " از عملکرد شاگردانم راضی هستم و در جریان با خلق موقعیت های بسیار این موضوع را ثابت کردیم. پاتزینی بازیکن بسیار فوق العاده ای است. او توپ را به خوبی در محوطه جریمه حریف به حرکت در می آورد اما با تمام این اوصاف تیمم نمایش بسیار خوبی داشت "
گمانه زنی ها در رابطه با آینده آلگری در میلان همچنان ادامه دارد و صبح امروز از کلارنس سیدورف به عنوان جایگزین او برای فصل آینده گزارشاتی منتشر شد و حتی گالیانی در صحبت های خود این موضوع را رد یا تکذیب نکرد. در حالی که برخی از هواداران در ورزشگاه با بنر هایی با عنوان احترام برای آلگری خواستار حمایت از او شدند. او در این باره گفت " برای بنر های حمایتی از هوادارن تشکر میکنم. آنها در طول سه سال حضورم در میلان همه چیز را به دقت زیر نظر داشته اند. در حال حاضر تنها به رتبه سوم و کسب سهمیه لیگ قهرمانان فکر می کنیم، جایگاهی پس از شروع بسیار ضعیف ابتدای فصل غیر قابل تصور به نظر می رسد "
او در رابطه با حضور احتمالی سیدورف برای فصل آینده بر روی نیمکت مربیگری میلان و نظرات برلوسکونی در این رابطه گفت " هیچ وقت در رابطه با صحبت های سیلویو برلوسکونی مالک باشگاه نظری نداده ام. من تنها در اینجا کارم را انجام میدهم. انتقادها سازنده بوده و هیچ مشکل شخصی وجود بین ما وجود ندارد. سیدورف؟ او انسانی بسیار باهوش است و برای او آروزی موفقیت در زندگی دارم "
" آینده من در میلان به تصمیم باشگاه بستگی دارد، کسی که مواردی را که انجام داده ام را ارزیابی می کند. اما این مشکل من نیست و فقط بر روی رتبه سوم تمرکز کرده ام همانطور که تیم امروز نشان داد چه شخصیت بزرگی دارد "
میلان با این پیروزی همچنان با ۱ امتیاز اختلاف بیشتر نسبت به فیورنتیا در رده سوم ماند و در هفته آینده در سن سیرو به میزبانی تورینو خواهد رفت.