ملت ایران: فرانک ریبری، ستاره فرانسوی بایرن مونیخ، تاکید کرد که نباید از پیروزی دیدار رفت مقابل بارسا در نیمه نهایی چمپیونزلیگ مغرور شوند و باید در دیدار برگشت هم نمایش خوبی ارائه بدهند.
شاگردان یوپ هاینکس در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان مقابل بارسا به پیروزی ۴-۰ رسیدند و در یک قدمی رسیدن به دیدار نهایی قرار گرفتند اما ریبری به هم تیمی هایش هشدار داد که نباید همه چیز را تمام شده بدانند.
او در گفتگو با تی زد آنلاین گفت: " ما هنوز به فینال نرسیده ایم. بازی در نوکمپ بسیار دشوار است. ما باید در دیدار برگشت هم مانند دیدار رفت بازی کنیم. "
ماتیاس سامر، مدیر ورزشی بایرن هم از بازیکنان بایرن خواست تا با تمرکز کامل پای به دیدار برگشت بگذارند.
او به خبرنگاران گفت: " تمرکز ما در دیدار مقابل بارسا باید روی عملکردمان باشد، نه روی نتیجه. ما باید مانند دیدار رفت، توپ را به گردش دربیاوریم. و با همان خلاقیت بازی کنیم. اگر نتوانیم این کار را بکنیم، شرایط برای ما خطرناک خواهد شد. "
شاگردان هاینکس اگر بتوانند عملکرد دیدار رفت را تکرار کنند، شانس زیادی برای رسیدن به فینال ومبلی خواهند داشت
بایرنی ها روز گذشته با گل امره کان، موفق شدند مقابل فرایبورگ به پیروزی برسند و ۸۴ امتیازی شوند. آنها در فاصله سه هفته تا پایان رقابت های این فصل بوندس لیگا، توانستند رکورد امتیازی این رقابت ها را بشکنند.
" این دستاورد فوق العاده ای است. من بسیار خوشحال هستم. این دستاورد برای تیم از نظر ذهنی و انگیزشی بسیار مهم است. این فصل مانند یک ماراتن بود. ما قهرمانی بوندس لیگا را به دست آوردیم. در چمپیونزلیگ هم شانس زیادی داریم اما هنوز به هدف مان نرسیده ایم. "