ملت ایران:جونینیو در کنار پادووانی و لی آندرو سه بازیکن برزیلی فولاد هستند که تاثیر خود را در نتایج خوب این فصل نماینده خوزستلن کذاشته اند. امروز با سومین ضلع این مثلثموفق حرف زده ایم:
بازی با استقلال را در پیش دارید از حساسیت این بازی خبر داری؟
بله بازی خیلی حساسی است. من هم این را شنیده ام. امیدوارم یک بازی خوب انجام شود تا بتوانیم با بردن این تیم مردم را شاد کنیم و به سمت رسیدن به یک جایگاه بهتر حرکت کنیم.
فکر می کنی بتوانی در مقابل استقلال گلزنی کنی؟
من نمی دانم که در ترکیب هستم یا نه. امیدوارم هرکس که آماده تر است بازی کند و اگر قسمت شد که بازی کنم سعی می کنم گلزنی کنم.
به انتهای فصل نزدیک هستیم قرارداد تو با فولاد چطور تنظیم شده است؟
قرارداد من تا پایان فصل است. من ۷هفته به پایان لیگ به این تیم اضافه شدم. ما بعضی از امتیازات را از دست داده ایم اما در مجموع این شانس را داریم که سهمیه بگیریم.
از انتخاب فولاد راضی هستی؟
بله من از فولاد راضی هستم. مدیریت فولاد خیلی خوب کار می کند و همه امکانات حرفه ای در این باشگاه مهیاست. از همه چیز راضی هستم و مشکلی در این تیم احساس نمی کنم.
کمتر بازی کردی علت خاصی داشت؟
نه این نظر سر مربی است من بازیکن هستم و در خدمت تیم. هر زمانی هم که بازی کنم حتی دقایق کم سعی می کنم خوب بازی کنم و مفید باشم. همانطور که در بازی با پیکان گل زدم و در بازی با ملوان هم نقش مثبتی ایفا کردم.
در فولاد می مانی یا پیشنهاد داری و می خواهی به آنها فکر کنی؟
من یاد گرفتم زمانی که در یک تیم هستم با تیم دیگری تا انتهای فصل حرف نزنم. اگر هم پیشنهادی باشد قطعاً با مدیر برنامه های من صحبت شده است و من در جریان نیستم. تمرکز من به روی فولاد است و در این تیم راحت هستم.
اسمت جونینوست. کاشته هم می زنی؟
در فولاد کاشته زن های خوبی هستند. من فعلا باید بیشتر بازی کنم تا نوبت به کاشته زدنم هم برسد