ملت ایران: نیانگ ستاره جوان باشگاه میلان و تیم ملی فرانسه در تازه ترین صحبت های خود گفت که می خواهد بهتر از مسی ستاره بارسلونا شود. این مهاجم جوان ۱۸ ساله با بازیکنان بزرگی چون تیری آنری مقایسه می شود اما به نظر می رسد این استعداد خوش آتیه به فراتز از اینها می اندیشید.
به نقل از ac - milan. ir - نیانگ در مصاحبه با اسکای اسپورت ایتالیا گفت " با تمام توانم تلاش خواهم کرد تا به بهترین بازیکن دنیا تبدیل شوم چرا که همیشه به کسب عنوان بهترین بازیکن جهان فکر می کنم "
" هدف من کسب این افتخار است و حتی می خواهم به بازیکنی قدرتمندتر و بهتر از مسی تبدیل شوم. برای این مهم سخت تلاش خواهم کرد و می دانم که یک روز به آن می رسم "
او در پایان گفت " میلان یک باشگاه بزرگ و تاریخی است که به تمام افتخارات ممکن دست یافته. بخشی از این باشگاه بودن برای بازیکنان جوان یک افتخار محسوب می شود و در حال حاضر می خواهم به کسانی که به من اعتماد کردند جواب آنها را در مستطیل سبز بدهم "
نیانگ که در تابستان ۲۰۱۲ در سن ۱۷ سالگی از باشگاه کائن فرانسه راهی میلان شد با گلزنی برابر رجینا در کوپا ایتالیا به عنوان دومین جوانترین گلزن تاریخ که در کوپا ایتالیا گلزنی کرده تبدیل شد. او برای پیوستن به میلان در تابستان گذشته پیشنهاد پیوستن به باشگاه های لیگ برتری از جمله اورتون و آرسنال را نیز رد کرده بود.