ملت ایران: سرالکس فرگوسن، سرمربی منچستریونایتد، اعلام کرد برای دفاع از عنوان قهرمانی شان در رقابت های فصل آینده لیگ برتر، نیاز به تغییرات چندانی ندارند و تنها باید دو بازیکن جدید به خدمت بگیرند.
شیاطین سرخ هفته گذشته با پیروزی مقابل استون ویلا، در فاصله ۴ هفته به پایان رقابت ها، قهرمانی شان در رقابت های این فصل لیگ برتر قطعی کردند و فرگوسن از همین حالا به دنبال به خدمت گرفتن بازیکنان جدید برای فصل آینده است.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت: " فکر نمی کنم ما نیاز به بازسازی تیم داشته باشیم. شاید دو بازیکن بخرید؛ اگر امکانش فراهم شود. اگر بازیکنی که با شرایط ما انطباق داشته باشد، پیدا کنیم، او را به خدمت خواهیم گرفت.
با خانواده گلیزر صحبت کرده ام و فکر می کنم می توانیم گزینه های مورد نظرمان را به خدمت بگیریم.
اینکه توانسته ایم از طریق اسپانسرهای تازه، بودجه بیشتری برای خریدهای مان فراهم کنیم، فوق العاده است. افرادی که در بخش مالی باشگاه هستند، فوق العاده کار کردند.
ما از اینکه در حال حاضر در این جایگاه قرار داریم، خوشحالیم. ما اسپانسرهای بسیار خوبی جذب کرده ایم و رابطه فوق العاده ای با آنها داریم زیرا همه اسپانسرهایی که ما با آنها همکاری داریم، فلسفه ای مانند ما دارند و می خواهند در تجارت خودشان، به بهترین در دنیا تبدیل شوند. این چیزی است که ما به دنبال آن هستیم. "