ملت ایران: کاروان بارسلونا حالا در بیلبائو به سرمی برد و خودش را برای رویارویی با اتلتیک بیلبائو از هفته سی و سوم رقابت های لالیگا آماده می کند. این بازی امشب ساعت ۲۰.۳۰ به وقت تهران برگزار می شود و بارسایی ها این شانس را دارند که در صورت لغزش رئال مقابل اتلتیکو مادریددربازی ساعت ۲۲.۳۰ امشب به وقت تهران، قبل از رویارویی با بایرن مونیخ در روز۴شنبه، قهرمانی شان در لالیگا را جشن بگیرند.
برای این کار آنها بایدامشب سه امتیاز بازی مقابل شاگردان بیه لسا را کسب کنند و سپس درانتظار باخت رئال مقابل اتلتیکومادرید بنشینند.
این درحالی است که مسی با کاروان آبی اناری ها به بیلبائو سفر کرده و چشم چپ او کمی کبود است. دلیل این کبودی توپی است که در جلسه تمرینی روز جمعه بارسلونا در شهرک ورزشی بارسا به صورت او برخورد کرده. ولی آسیبی جدی به او وارد نشده و مسی این شانس را دارد تا امشب برای آخرین بار در ورزشگاه سن ممس که در پایان رقابت های این فصل خراب خواهد شد به میدان برود.
تیتو ۲۰ بازیکن را به همراه خودش به بیلبائو برده و بوسکتس، پویول و ماسچرانو به دلیل مصدومیت با این تیم سفر نکرده اند. تونی فریه سا، جوردی مویس، پیلار خینووارت و سیلیو ایلیاس، روسای باشگاه بارسلونا همراه با آندونی سوبی سارتا، مدیر ورزشی تیم کاتالان با کاروان این تیم به بیلبائو رفته اند. سوبی سارتا همراه با همسر و فرزندش به این سفررفته اند
این بازی در دمای ۱۰ درجه سانتی گراد و در شبی بارانی برگزار می شود و بازیکنان بارسا در هتل کارلتون بیلبائو مستقر خواهند بود.
برنامه امروز بارسایی ها بدین ترتیب است:
صبحانه(ساعت ۹ صبح به وقت اسپانیا)
ناهار و چرت میان روز و صحبت های تکنیکی(ساعت ۱۳ به وقت اسپانیا)
انتقال به ورزشگاه سن ممس(ساعت ۱۶.۳۰ به وقت اسپانیا)
آغاز بازی(ساعت ۱۸ به وقت اسپانیا)
آغاز بازی رئال - اتلتیکو(ساعت ۲۰ به وقت اسپانیا)
حرکت به سمت فرودگاه بیلبائو(ساعت ۲۰.۲۰)
پرواز به سمت بارسلونا(ساعت ۲۱.۳۰)
اتمام داربی شهر مادرید(ساعت ۲۱.۴۵)
فرود هواپیمای بارسلونا در فرودگاه ال پرات بارسلونا و برگزاری احتمالی جشن قهرمانی در کاتالونیا(ساعت ۲۲.۳۵)