به گزارش ملت ایران به نقل از گل – روبرت لواندوفسکی مهاجم لهستانی باشگاه بوروسیا دورتموند در مورد آینده اش دراین تیم صحبتی نمی کند و البته انتشار شایعاتی در مورد جدایی احتمالی اش از این تیم را گمانه زنی های بی پایه و اساس می داند.
این درحالی است که این روزها اخبار متعددی درمورد احتمال انتقال روبرت لواندوفسکی به بایرن مونیخ در پایان فصل به گوش می رسد و شنیده می شود که از هم اکنون با سران باواریایی ها به توافق رسیده است. اما حالا او این صحبت ها را تکذیب کرده است
لواندوفسکی ۲۴ ساله در گفتگو با روزنامه لهستانی فاکت گفت: «من درمورد این گمانه زنی ها صحبت نمی کنم. رسانه ها اخبار زیادی در مورد من می نویسند. ولی این هم وظیفه آنهاست. برای من سخت است که الان بگویم که در پایان فصل چه رخ خواهد داد. من تمرکزم را روی نزدیک ترین بازی پیش روی تیمم قرار داده ام و بعد هم به بازی بعدی مقابل رئال مادرید فکر می کنم. باید ببینیم که در آینده چه رخ خواهد داد.»
لواندوفسکی در بازی ۴شنبه شب تیمش در دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا هر ۴ گل تیمش را به ثمر رساند و او براین باور است که بعد از ارائه این بازی خوب، مورینیو و شاگردانش سردرگم شده بودند
او ادامه داد: «وقتی ما در نیمه دوم رئال را اینچنین تحت پرس قرار دادیم، آنها گیج و سردرگم شدند و در برخی از دقایق بازی حتی نمی دانستند که چه کار بکنند. بعد از آن زیاد کاری نکردند. آنها بلافاصله بعد ازاتمام بازی سریع به داخل رختکن رفتند و این درحالی بود که ما به عنوان یک تیم برنده مشغول جشن و پایکوبی بودیم.»