به گزارش ملت ایران به نقل از فارس، با توجه به اینکه ایکر کاسیاس مدت ها است که از ترکیب رئال مادرید دور مانده ولی تاکید کرده که هم او و هم ژوزه مورینیو منفعت باشگاه را در اولویت قرار داده اند.
ژانویه گذشته دست دروازه بان تیم ملی اسپانیا و رئال مادرید شکست و باشگاه به جای او دیگو لوپز را خرید. لوپز نمایش بسیار خوبی داشته و ۳ ماه است که به دروازه بان شماره یک «لس بلانکو» بدل شده است.
البته پیش از آنکه دست کاسیاس بشکند، او در ۳ بازی توسط مورینیو نیمکت نشین شده و آنتونیو آدان به او ترجیح داده شده بود.
کاسیاس در مورد این قضیه گفت: رابطه حرفه ای من با مورینیو آمیخته با احترام است ولی در مسایل شخصی روشن است که با او رابطه خوبی ندارم. ژابی آلونسو هم چندی پیش همین حرف ها را زده بود. پس فکر نمی کنم نیازی به ادامه دادن بحثدر این زمینه باشد. بار دیگر تاکید می کنم، چیزی که اهمیت دارد باشگاه است.
دروازه بان ۳۱ ساله رئال مادرید در ادامه تاکید کرد که به آمادگی صد در صد رسیده و برای بازپس گیری جایگاهش با لوپز خواهد جنگید.
وی گفت: «روشن است که هیچ مشکی برای حضور در ترکیب تیم ندارم. همواره برای کمک به باشگاه آماده هستم ولی همان طور که می دانید تصمیم گیرنده نهایی من نیستم. ۳ ماه است که به میدان نرفته ام و درست مانند بازیکن جوانی هستم که برای نخستین حضور در ترکیب تیمش ثانیه شماری می کند. حتی یک ثانیه هم دست از تلاش برنمی دارم. این موضوع برای دیگو لوپز هم عالی است زیرا با تلاش من، حضور وی در ترکیب اولیه هیچ گاه تضمین شده نخواهد بود.»