ملت ایران: فرشید طالبی درمصاحبه با سایت گل همچنان امیدوار می زند. او به فولاد و به اتفاقات دل بسته است و البته به جام حذفی…
النصر؛ بازی را بردید اما خیلی تلخ بود؟
بله ما بازی را بردیم چرا که ما رفته بودیم برای اعتبار خود بجنگیم. ما می دانستیم ممکن است حوادثی رخ دهد که ما صعود نکنیم اما خوب تمام تلاش ما این بود که بازی خوبی از خود ارائه دهیم. ما یک بازی دیگر هم داریم که برای حفظ آبرو می خواهیم آن را هم ببریم. اگر چه ما صعود نکردیم اما این چیزی از ارزش های تیم سپاهان کم نمی کند و امیدواریم بتوانیم در آینده جبران کنیم.
مصاف فولاد و استقلال؛ یک جورهایی برای شما خیلی حساس است.
بله خوب این بازی شرایط خاص خودش را دارد و ما هم امیدواریم شرایطی به وجود بیاید که تکلیف قهرمانی به روز آخر برسد و در مجموع امیدواریم حق به حقدار برسد.
قهرمانی در لیگ برتر؛ چقدر امید دارید؟
ما هنوز روی کاغذ شانس داریم و همانطور که هیچ کس فکرش را نمی کرد داماش روبه روی ما آن نتیجه را بگیرد ممکن است همین اتفاق در بازی داماش و استقلال بیفتد. ما بازی با داماش را روی اتفاقات نتیجه را واگذار کردیم اما امید داریم که در ادامه لیگ نتایجی رقم بخورد که به نفع ما باشد. با این امید است که می توانیم برای قهرمانی بجنگیم. ما تلاش خود را می کنیم، قهرمان واقعی هیچوقت خسته نمی شود امیدوارم کسی جام را بالای سرش ببرد که حقش است.
طالبی و سپاهان؛ در این تیم خواهی ماند؟
من الان بازیکن سپاهان هستم. سپاهان تیم بزرگی است. من اصفهان را خیلی دوست دارم و عقبه من این دوست داشتن را نشان می دهد. من در این شهر خیلی توانستم پیشرفت کنم. من همه چیز را به خدا می سپارم و در پایان فصل امیدوارم با قهرمانی سپاهان بتوانیم خوشحالی را به مردم اصفهان هدیه کنیم. بعد که این اتفاق افتاد هم برای خودم تصمیم می گیرم.