ملت ایران: میثم نقی زاده هافبک تدافعی نیم فصل دو پرسپولیس درباره مصدومیتش می گوید: «در بازی دوستانه با پیکان از ناحیه همسترینگ آسیب دیدم و در دیدار مقابل سایپا به میدان نرفتم. الان چهار جلسه است که تمرین نمی کنم و در کلینیک مشغول فیزیوتراپی هستم.»
وی ادامه می دهد: «دکتر چشمه سری و علیپور زحمات زیادی برایم کشیدند و الان مصدومیتم تقریبا رفع شده اما فردا باید تست بدهم تا ببینیم چه پیش می آید. برای بازی با ملوان هم باید ببینیم تشخیص پزشک تیم چیست و شرایط بازی را دارم یا نه.»
نقی زاده درباره بازی با ملوان می گوید: «آنها شرایط خوبی در جدول ندارند اما ما هم با تمام وجود بازی می کنیم و امیدوارم سه امتیاز مسابقه را بگیریم.»
از این هافبک اهل مرند پرسپولیس که سابقه بازی در تیم های تبریزی را دارد در خصوص حضور احتمالی سه تیم از تبریز در لیگ برتر فصل آینده می پرسیم که می گوید: «اولا به همه تبریزی ها و ترک زبان ها این اتفاق را تبریک می گویم و امیدوارم همه نمایندگان تبریز موفق باشند. الان چند سال است شهرداری و گسترش فولاد به خصوص گسترش فولاد از بازیکنان بومی استفاده می کنند و به نظر من این تیم های تازه صعود کرده به لیگ برتر می توانند درفصل آینده این رقابت ها موفق باشند.»
وی در مورد رسول خطیبی که از نقی زاده در برنامه نود نام برده می گوید: «آقا رسول در ماشین سازی مربی من بود. ایشان مربی جوان و بسیار خوبی هستند و امیدوارم همیشه موفق باشند.»
به نقی زاده می گوییم با حضور سه تیم از تبریز در لیگ برتر نمی خواهی در تیم های هم استانی ات بازی کنی که می گوید: «من با پرسپولیس قرارداد دارم و نمی توانم از این تیم جدا شوم. در ضمن باید بگویم من پرسپولیس را دوست دارم و تا موقعی که مرا بخواهند در این تیم می مانم. البته امیدوارم تیم های تبریزی هم در لیگ آینده موفق باشند.»