به ملت ایران به نقل از گل، یوپ هاینکس، سرمربی بایرن مونیخ، شایعات اخیر در مورد برعهده گرفتن هدایت رئال مادرید در فصل آینده را رد کرد.
این مربی باتجربه فصل آینده جای خود در آلیانس آره نا را به پپ گواردیولا خواهد داد و اگرچه برای آینده اش تصمیم گیری کرده اما هنوز آن را اعلام نکرده است.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت: " نمی توانم به شما بگویم که در پایان فصل چه خواهم کرد. می خواهم به آرامی شرایط را پیش ببرم. می دانم چه کار خواهم کرد؛ مدتی است که از این مسئله آگاهی دارم. من هرگز مدیر برنامه نداشتم و شایعاتی که در مورد رفتن من به اسپانیا منتشر شده، کار رسانه هاست. "
او همچنین تیم فعلی بایرن را یکی از بهترین های اروپا دانست و گفت: " هفته فوتبالی فوق العاده ای بود. دیدید که بوندس لیگا تا چه اندازه می تواند خوب باشد و ما با بهترین های اروپا در یک سطح هستیم.
ما با آرامش و نظم از موفقیت مان لذت می بریم. ما فرصتی برای مغرور شدن نداریم. ما باید همیشه مراقب باشیم که ماشین مان دچار مشکل نشود.
این مربی موفق دوران خوبی را در لالیگا سپری کرد و با رئال قهرمان چمپیونزلیگ هم شد
من منتظر دیدار برگشت مقابل بارسا و بازگشت به اسپانیا هستم. من مدتی آنجا زندگی کردم. برای هر بازیکنی هم بازی در نوکمپ بسیار فوق العاده است. "
هاینکس همچنین اعلام کرد که بازیکنانش از اینکه فصل آینده بازیکنی مانند ماریو گوتزه را در تیم شان خواهند داشت، هیجان زده شده اند.
" ما بازیکنان فوق العاده زیادی در خط میانی مان داریم و بازیکنان از انتقال او خوشحال هستند.
همیشه داستان ها و شایعات زیادی در مورد بایرن وجود دارد. بازیکنان این شایعات را جدی نمی گیرند. ما می دانیم چطور با این مسائل کنار بیاییم. "