ملت ایران: باشگاه بایرن مونیخ با انتشار بیانیه ای رسمی، هرگونه توافق با باشگاه بوروسیا دورتموند برای انتقال روبرت لواندوفسکی را رد کرد.
مایک بارسل، مدیر برنامه های لواندوفسکی، به تازگی ادعا کرد که با یک باشگاه دیگر به توافق رسیده اند و این مهاجم لهستانی در تابستان دورتموند را ترک خواهد کرد؛ این صحبت ها شایعه انتقال لواندوفسکی به بایرن قوت بخشید.
با این وجود، باشگاه بایرن اعلام کرد که اخبار انتقال این مهاجم گلزن به آلیانس آره نا صحت ندارد.
در بیانیه باشگاه بایرن آمده است: " بایرن مونیخ گزارش های مختلفی در مورد انتقال روبرت لواندوفسکی به این باشگاه دریافت کرده است. ما می خواهیم اعلام کنیم که این بازیکن هیچ قراردادی با بایرن امضا نکرده است. "
این ستاره ۲۴ ساله تا سال ۲۰۱۴ با دورتموند قرارداد دارد اما به مدیران این باشگاه اعلام کرده که قصد تمدید قراردادش را ندارد.
انتظار می رود لواندوفسکی در تابستان دورتموند را ترک کند و علاوه بر بایرن مونیخ، باشگاه هایی مانند منچستریونایتد، منچسترسیتی و یوونتوس به دنبال به خدمت گرفتن او هستند.
بایرنی ها چند روز قبل به دلیل اعلام خبر انتقال ماریو گوتزه به این باشگاه در فاصله یک روز تا برگزاری دیدار حساس دورتموند مقابل رئال در نیمه نهایی چمپیونزلیگ با انتقادات زیادی روبرو شدند.