ملت ایران: بارسلونا در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه ۴ بر صفر مغلوب بایرن مونیخ شد.
با توجه به اینکه دیدار برگشت چهارشنبه این هفته برگزار خواهد شد، بازگشت بارسلونا به این دیدار بسیار سخت است. ممکن است حضور در دیدار فینال برای کاتالان ها غیر ممکن باشد ولی آندرس اینیستا معتقد است دوران باشکوه بارسا با این شکست به پایان نرسیده است.
«ما در این فصل نمایش بسیار خوبی داشته ایم و اگر کسی بگوید با شکست ۴ بر صفر برابر بایرن مونیخ دوران بارسلونا به پایان رسیده، حرفی ناعادلانه زده است. ما چندین سال است که بهترین بازی ها را به نمایش گذاشته ایم و جام های زیادی را هم بدست آورده ایم. به عقیده من پایان دوران باشکوه یک تیم زمانی رخ می دهد که این تیم چندین سال بدون فتح هیچ جامی به کار خود ادامه دهد.»
تیم تیتو ویلانووا می تواند با جبران شکست ۴ بر صفر در دیدار برگشت به نخستین تیمی در تاریخ بدل شود که توانسته در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به این بازی ها برگردد.
اینیستا افزود: بارسلونا باید برای بدست آوردن خیلی چیزها تا پایان این فصل بجنگد. هم در لیگ اسپانیا و هم در لیگ قهرمانان اروپا باید به تمام چیزهایی که می خواهیم برسیم. برای رسیدن به فینال باید از نیمه نهایی گذشت. می خواهیم این کار را انجام دهیم هرچند که کاری بسیار سخت است.