ملت ایران:آرسن ونگر سرمربی فرانسوی آرسنال در صحبت هایی اعلام کرده که از پتانسیل خریدهای تابستانی آرسنال می ترسد وبراین باور است که مورینیو می تواند راهکار خوبی برای چلسی باشد.
این درحالی است که این روزها ژوزه مورینیو تردیدهایی درمورد اینده اش دارد و مشخص نیست که آیا در باشگاه مادریدی خواهد ماند و یا اینکه به عنوان جانشین رافا بنیتس، سرمربی موقت آبی های لندن، به چلسی خواهد پیوست.
قرارداد موقت بنیتس با چلسی در پایان این فصل به اتمام می رسد و حالا اخبار و گمانه زنی ها حکایت از آن دارد که مورینیو که در سپتامبر سال ۲۰۰۷ چلسی را ترک کرد در مسیر بازگشت به این باشگاه قراردارد. او در طول ۳ سال حضورش روی نیمکت مربیگری این تیم، با چلسی به دو قهرمانی لیگ برتر، یک قهرمانی در اف. ای کاپ و دو قهرمانی در لیگ کاپ رسید و ونگر براین باور است که حضور دوباره مورینیو روی نیمکت مربیگری استمفورد بریج انتخاب هوشیارانه ای است.
ونگر در صحبت هایی به خبرنگاران گفت: «فکر می کنم که چلسی همین الان و با حضور رافا بنیتس سرمربی خوبی داردولی اگر مسیر این دو در پایان فصل از هم جدا شود، قطعا ژوزه مورینیو می تواند راهکار و گزینه خوبی برای چلسی باشد. مورینیو یکی از بهترین سرمربیان دنیاست.»
او ادامه داد: «به نظر من بنیتس عملکرد خوبی در چلسی دارد ولی راستش را بخواهید، خیلی از جزئیات احتمال بازگشت مورینیو به چلسی خبر ندارم.»