به گزارش ملت ایران به نقل ازگل – بعد از فاجعه مونیخ وباخت ۰-۴ بارسونا مقابل بایرن مونیخ در دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا این روزها همه از این تیم و پایان دوره تیم کاتالان صحبت می کنند. حالا آندرس اینیستا کاپیتان سوم تیم کاتالان در گفتگویی ویژه از تلاش تیمش برای قطعی کردن هرچه سریعتر قهرمانی در لالیگا صحبت کرده و از هم تیمی هایش دعوت کرده تا در دور برگشت نیمه نهایی اروپا مقابل بایرن یک نبردبه تمام معنا را به اجرا بگذارند تا بتوانند مجوز صعود در بازی فینال را که کار سختی است کسب کنند. او به هواداران تیمش قول داده که فصل بعد اوضاع در تیم بارسا بهتر شود. متن این گفتگو را در دوقسمت برای شما آماده کرده ایم که دراینجا میتوانید بخش اول این گفتگو که در روزنامه آ. اس بازتاب یافته را مطالعه کنید:
*بازی با اتلتیک:بعد از بازی با بایرن در لیگ قهرمانان اروپا حالا باید ذهنیتمان را تغییر دهیم و به برد مقابل اتلتیک بیلبائو ونزدیک تر شدن به جام قهرمانی لالیگا فکرکنیم. بازیکنان اتلتیک به شدت تلاش می کنند و بازی سختی پیش روی ماست. الان باید از جایمان بلند شویم و با خوشبینی به آینده نگاه کنیم
*بازی ورزشگاه سن ممس:بازی با اتلتیک می تواند به ما کمک کند تا خودمان را برای رویارویی دوباره با بایرن آماده کنیم. کار سختی خواهد بود. امیدواریم که در این بازی بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم. این بازی، بازی مملو از احساساتی برای اتلتیک خواهد بود ولی برای من فرقی نمی کند که در بیلبائو به میدان برویم و یا در ورزشگاهی دیگر.
*باخت به بایرن:بلافاصله بعد از اتمام بازی، نظر همه بازیکنان تیم یکی بود. ما باید بر این باور باشیم که می توانیم کار را یکسره کنیم و به دنبال فرصتی باشیم که مجوز صعود به فینال را کسب کنیم. بعد از دریافت ۴ گل دربازی رفت اوضاع برایمان پیچیده است وشانس کمرنگی برای رسیدن به فینال داریم. این چیزی است که به ذهن همگان می رسد ولی ما این فرصت را داریم و می توانیم به بازگشت به جریان بازیها فکر کنیم. باید از این فرصت بهره ببریم. زمانی که همه چیز از دست رفته هم ممکن است اتفاقاتی رخ دهد که توقعش را نداری
*اتفاقات مونیخ:بایرن مونیخ از هرنظر از ما برتر بود. البته بحثکم کاری بازیکنان بارسا در میان نیست. بایرنی ها در لحظات شیرینی هستند و باید به این اعتراف کرد. دردناک است ولی ما هم باید کار خودمان را انجام دهیم.
*انقلاب و تحول در بارسا:زمانی که اوضاع خوب پیش نمی رود و مشکلاتی وجود دارد، باید تا ۱۰ بشماریم و صبور باشیم و به موضوع فکر کرده و دلایل و مشکلات را پیدا کنیم. اگر می خواهیم در کورس رقابتی باقی بمانیم باید از خیلی نظرهابهتر شویم.