ملت ایران: کریستیانو رونالدو فردا در داربی شهر مادرید میان رئال مادرید و اتلتیکو مادرید که در ورزشگاه بیسنته کالدرون برگزار می شود غایب خواهد بود تا بدین ترتیب بتواند با انجام تمرینات لازمه خودش را به بازی برگشت رئال در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برساند.
این ستاره پرتغالی در بازی شنبه به دلیل مصدومیت غایب خواهد بود. در جریان وارم آپ بازی رئال مادرید مقابل دورتموند که ۴شنبه شب در آلمان برگزار شد، کریس در علضه پای چپش احساس گرفتگی کرد و از همین رو دقایقی قبل از آغاز بازی درمان های موقتی روی پایش انجام شد. کریس در طول ۹۰ دقیقه در زمین حاضر بود و این درحالی بود که در عضله پایش احساس گرفتگی و درد می کرد. درنهایت کریس با ناراحتی سیگنال ایدونا پارک را ترک کرد و نشانه های درد در چهره اش کاملا مشهود بود.
او از روز ۵شنبه جلسات فیزیوتراپی اش را برای رسیدن به شرایط آرمانی آغاز کرده است تا بتواند در بازی سه شنبه شب مقابل بوروسیا دورتموند از دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برای تیمش به میدان برود. با وجود این ناراحتی ها و دردها، کریس خوشبین است که بتواند خودش را به آن بازی برساند ولی در هرصورت به گزارش روزنامه آ. اس غیبت او در بازی با اتلتیکومادرید قطعی است.
با غیبت کریس، مورینیو مهره و سلاح اصلی اش در داربی مادرید را در اختیار نخواهد داشت. آن هم در یک دیدار کلیدی و سرنوشت ساز که می تواند نقش پررنگی در دوم یا سوم شدن رئال در پایان این فصل داشته باشد. کریس مقابل تیم مادریدی همیشه عملکرد خوبی داشته و تا به حال و در ۴ فصل اخیر، رئال توانسته ۲۴ گل به اتلتیکومادرید بزند که ۸ تا از آنها توسط کریس به ثمر رسیده. یعنی یک سوم از گلهای رئال در ۴ سال اخیر و در داربی مادرید کار ستاره پرتغالی بوده و همین نشان دهنده سختی کار مورینیو برای بازی شنبه شب است.