به گزارش ملت ایران به نقل از گل - دیگو لوپس در بازی ۴شنبه شب رئال مادرید مقابل بوروسیا دورتموند که با باخت ۱-۴تیم مادریدی به پایان رسید، سنگربان رئال بود. او در پایان این مسابقه راجع به فاجعه ورزشگاه وستفالن گفت: «این تیم نمی تواند ناامید شود؛ هیچ وقت این کار را نکرده.»
متن صحبت های لوپس به گزارش آ. اس را دراینجا مطالعه کنید:
* بازی ۴شنبه شب:نتیجه خیلی منفی ای بود. الان باید به بازی سه شنبه هفته بعد فکر کرد و فرصتی تاریخی انتظار ما را می کشد. هرچند که صعود به فینال یک معجزه خواهد بود. در برنابئو باید تا پای جان حریف را تحت فشار قرار داد. چون تا پیش از این هم شاهد چنین شرایطی بوده ایم. من مطمئنم و امیدوارم و البته مجبوریم که تا پایان کار مبارزه کنیم. می بایست متحدترازهرزمان دیگری باشیم.
*غرق شدن در وستفالن:در نیمه اول بازی را ۱-۱ به پایان برسیم ولی بعد از آن خیلی سریع ۲گل دریافت کردیم و بازیکنان حریف رو به جلو آمدند و موقعیت هایی را خلق کردند. باید این نتیجه را خیلی زودفراموش کرد. بهترین بازی ممکن را در بازی برگشت انجام داد و موقعیت های به مراتب بیشتری را در مقایسه با بازی ۴شنبه شب خلق کرد.
*بازگشت به جریان بازی:ما در یک فینال حاضر هستیم و برای رسیدن به این فینال هم باید سختی کشید و جنگید. این تیم نمی تواند ناامید شود. هیچ وقت این طور نبوده؛ به ویژه دراستادیوم خودمان
*مهارهای سرنوشت ساز:همه ما برای رسیدن به یک نتیجه مطلوب بازی می کنیم و وشاید می شد در بازی ۴ شنبه هم به یک نتیجه مطلوب دیگر رسید. الان باید تصویر ذهنی مان را پاک کنیم و به فکر ۹۰ دقیقه طولانی در ماردید باشیم
*گلهای دریافتی:گلهای دورتموند از روی حرکات خیلی سریع رسیدند و خیلی هم خوب این گلها را زدند.