به گزارش ملت ایران به نقل از گل، ژوزه مورینیو، مربی رئال مادرید ناامیدی خود از شکست سنگین در خانه بروسیا دورتموند را پنهان نمی کند.
روبرت لواندوفسکی چهار گل به رئال زد تا تیمش در بازی رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان چهار بر یک در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک پیروز شود. او اولین فردی است که توانسته در یک بازی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان(در فرمت جدید) این کار را انجام دهد.
مورینیو درباره بازی گفت: «همه چیز را درباره لواندوفسکی می دانستیم. مطلقا همه چیز را. تمام چیزهای ممکن را. او را از تمامی زوایا و جزئیات ممکن بررسی کرده بودیم و آن وقت روی سه گل نتوانستیم جلویش را بگیریم. من البته درباره پنالتی صحیت نمی کنم که او کارش را در آن خوب بلد است.
البته که بسیار ناامیدکننده است. هنگامی که می بازم و شایسته شکست نیستم درام پیش می آید. اما اگر ببازم و شایسته شکست باشم این موقعیتی است که برایم پذیرفتنی نیست.»
مورینیو درباره ناکامی های تیمش در بزرگ ترین بازی این فصلشان گفت: «ما آماده بازی بودیم. همان گونه که همیشه آماده می شویم. ما بسیار به خود مطمئن بودیم.
به نظرم بسیاری از پسران شب خوبی نداشتند و این دقیقا همان جایی است که نمی توانید اشتباه کنید چون در شبی هستید که در رقابت های باشگاهی جایگاه دوم اهمیت را دارد.»