به گزارش ملت ایران به نقل از گل - پیام صادقیان را یکی از بازیکنان مورد علاقه پرسپولیس برای فصل آینده می دانند. مهاجم جوان ذوب آهن که گفته می شود با پرسپولیس مذاکره کرده و پیشنهادی ۳ میلیاردی برای ۳ سال به این تیم داده اما با برخورد رویانیان روبرو شده. همه این شایعات را پیام صادقیان تکذیب می کند و به سوال های ما پاسخ می دهد.
درست است که می گویند با پرسپولیس مذاکره کرده ای؟
من؟ اصلا صحبتی نکردم.
ولی شایعه شده که برای سال اول قراردادت یک میلیارد می خواستی که رویانیان مخالفت کرده و تو را از دفترش بیرون کرده…
درست نیست این حرفها و من کاملا تکذیب می کنم. من اصلا تهران نرفتم که با پرسپولیسی ها حرف بزنم. نمی دانم چرا همه زوم کرده اند روی من. این همه بازیکن جوان، چرا به من گیر می دهند؟ هر کس در خیابان مرا می بیند می گوید تو با پرسپولیس بسته ای ولی واقعا اینطور نیست.
پس قاطعانه تکذیب می کنی؟
تکذیب می کنم. نه یک میلیارد از پرسپولیس خواستم و نه رویانیان بیرونم کرد. شاید یکی شبیه من یا همزاد من با پرسپولیسی ها مذاکره کرده که من بی خبرم.
شنیده شد گسترش فولاد هم تو را می خواهد. این موضوع را رسول خطیبی در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد. درست است؟
یک صحبت هایی شده ولی صد در صد نه. من با شخص رسول خطیبی خیلی رفیقم و رابطه دوستانه ای با او دارم. آقا رسول با پدرم رفیق بوده و من هم به همین خاطر با او در تماس هستم. به جز گسترش، تراکتورسازی و سپاهان هم مرا می خواهد امال منتظرم تا فصل تمام شود و تکلیف ذوب آهن مشخص شود. باز هم می گویم تمرکزم روی ذوب آهن است و اولویت من برای فصل بعد هم حضور در این تیم است.
به نظرت ذوب آهن در لیگ می ماند؟
امیدوارم که بماند. وضعیت خیلی سخت شدهولی بازی های ما از بازی های آلومینیوم راحت تر است. به همین خاطر فکر می کنم می توانیم این تیم را جا بگذاریم.
البته اگر لیگ ۱۸ تیمی بماند شما می توانید در لیگ بمانید.
دقیقا همینطور است.
اما می گویند اگر لیگ ۱۶ تیمی شود سطح آن بالا می رود. با این موضوع موافقی؟
به هیچ وجه. یعنی به خاطر دو تیم سطح لیگ از این رو به آن رو می شود؟ به نظرم این اتفاق نمی افتد که اگر بیفتد همه از خدایشان است. من که چشمم آب نمی خورد و معتقدم لیگ ما با ۱۶ تیم تبدیل به لالیگا که نمی شود.