به گزارش ملت ایران به نقل از گل - آنتونیو کنته سرمربی توانایی یوونتوس درپایان بازی این تیم مقابل میلان که با برد ۰-۱ بینکونری به پایان رسید به این نکته اشاره کرد که سخت خواهد بود که تیمش هفته آینده بتواند بعد از بازی با تورینو در روز یکشنبه، قهرمانی اش را جشن بگیرد.
بینکونری با برد ۰-۱ مقابل میلان در بازی یکشنبه شب یک گام دیگر به قهرمانی در سری آ نزدیک شد و حالا با ناپولی رده دومی ۱۱ امتیاز فاصله دارد. این نتیجه حکایت از آن دارد که(با توجه به نتیجه بازی ناپولی مقابل پسکارا) شاگردان کنته ممکن است بتوانند در هفته آینده قهرمانی شان در سری آ را جشن بگیرند.
کنته در پایان بازی تیمش مقابل میلان به خبرنگاران گفت: «نمی خواهم راجع به این فکر کنم که کی و مقابل چه تیمی، برد سرنوشت ساز ما از راه می رسد و ما می توانیم قهرمانی مان را جشن بگیریم. تمایل من این است که کورس برای فتح اسکودتو به پایان برسد. بعد از آن می توانیم قهرمانی مان را جشن گرفته و بعد از یک فصل پرتلاش به استراحت بپردازیم. همه ما می دانیم که تورینو تمایل زیادی برای شکست دادن ما دارد و از خطرهای پنهانی ای که در داربی یکشنبه درکمین ما نشسته خبر داریم.»
در ادامه جورجو کیه لینی، مدافع باتجربه یوونتوس هم به این نکته اشاره کرد که بازیکنان بینکونری از نزدیک شدنشان به عنوان قهرمانی در سری آ مطلع هستند وبه این نکته اشاره کرد که تنها برد در بازی یکشنبه نیست که قهرمانی یووه در فصل ۳-۲۰۱۲ را مسجل می کند.
او در صحبت هایی گفت: «ما الان می دانیم که بعد از این برد، چقدر از سایر تیم ها فاصله گرفته ایم و الان می توانیم فقط به خودمان فکر کنیم و نه به تیمی دیگر. ولی بعید می دانم که سرنوشت قهرمانی در روز یکشنبه بسته شود. ما تما متلاشمان را در داربی به کار می گیریم. چه برای هوادارانمان و چه برای اینکه به هدفمان نزدیک تر شویم. من با تمام احترامی که برای پسکارا قائلم، ولی فکر می کنم که ناپولی برنده آن بازی خواهد شد.»
کیه لینی ادامه داد: «برتری ۱۱ امتیازی ما قابل توجه است. ما عملکرد خوبی برای پیروزی در بازیهای سخت در هفته های اخیر داشتیم.»