مهرداد اولادی در خصوص صحبت های مهدی نظری که از اولادی انتقاد کرده اظهار داشت: این بازیکن دو سال است به فوتبال آمده و در مورد همه چیز نظر می دهد. همه می دانند که این آقا به چه شکل وارد فوتبال شده و حالا باید بگویم اصلا در حدی نیست که برایش مصاحبه کنم!

به نقل از فارس، وی افزود: اگر او گفته من به کادر فنی توهین کردم دروغ محض گفته چون من هم قبول دارم قلعه نویی شخصیتی نیست که بشود به او توهین کرد. من با مجید صالح مشکل داشتم و این مشکل در انزلی آغاز شد. در بازی با ملوان در بین نیمه قلعه نویی با ما حرف زد و در حالی که داشتیم به زمین می رفتیم صالح در گوش قلعه نویی حرفی زد که همین موضوع باعثشد سرمربی استقلال همان جا من را تعویض کند.

مهاجم استقلال تاکید کرد: من هم خیلی از این موضوع ناراحت شدم و مقابل قلعه نویی با صالح جر و بحثکردم اما توهینی در کار نبود. آدمی هم نبودم که پشت سر کسی حرف بزنم بلافاصله بعد از تعویضم جلوی چشم همه بازیکنان با او حرفم شد که همه هم شاهد هستند توهینی به هیچکش نکردم.

اولادی در ادامه در خصوص اظهارات نظری گفت: مثل اینکه حرف های من خیلی برای دوستان سنگین شده و وقتی حقیقت را گفتم موش خودش را از سوراخ بیرون کشید! همه می دانند نظری به شکلی در ترکیب استقلال بازی می کرد و یک آقا همه کارهای او را انجام می داد. آقای نظری امسالت را هم می بینیم بعد ببینم چه صحبتی داری!