بختیار رحمانی در گفت و گو با فارس در خصوص اردوی اتریش گفت: اردوی خوبی را در کشور اتریش پشت سر گذاشتیم البته هر دو اردو عالی بود و در مجموع برگزاری این دو اردو خیلی می تواند به عملکرد بازیکنان در جام جهانی کمک کند.

وی در پاسخ به این سؤال که فکر می کرد روزی در جمع بازیکنان نهایی تیم ملی برای جام جهانی باشد، گفت: ۱۰۰ درصد فکر می کردم و برای خودم هدف گذاری کرده بودم. از چند سال پیش جام جهانی را برای خودم هدف قرار داده بودم و دوست داشتم در این مقطع زمانی در خدمت تیم ملی باشم و امیدوارم در انتخاب نهایی کادرفنی نیز جای داشته باشم.

رحمانی یادآور شد: دلم به حضور در جام جهانی روشن است و شرایطم نیز خوب است. من هم خوب کار کردم و نا امید نیستم.

هافبک فولاد در خصوص اینکه گفته می شود به قلعه نویی برای حضور در استقلال قول داده است، گفت: این قول برای سال قبل بود. با فولاد قرارداد دارم و باید با این تیم مذاکره کنم البته قراردادم توافقی است و اگر از لحاظ مالی با این تیم به توافق نرسم شرایط فرق خواهد کرد اما باز هم تأکید می کنم که اولویت اصلی ام فولاد است.

وی ادامه داد: البته من گفته بودم استقلال را دوست دارم و استقلالی هستم و ۱۰۰ درصد این حرف را زده بودم و این موضوع را تکذیب نمی کنم.

رحماتی تصریح کرد: فعلا که خداراشکر شرایطم به گونه ای است که می توانم به اروپا هم بروم و خیلی هم دوست دارم فصل آینده این کار را انجام دهم، البته پس از مشورتی که با نکونام و تیموریان داشتم آنها نیز من را تشویق کردند تا خارج از ایران بازی کنم. البته با آنها در خصوص استقلال صحبت نکردم با این حال آندو می گفت استقلال تیم خوبی است اما باید با یکسری مسائل در این تیم کنار بیایی.

وی در پایان با اشاره به اینکه شرایطم در فولاد خوب است و خودم امیدوارم به اروپا بروم، در خصوص حضور اسکوچیچ در فولاد گفت: مربی خوبی به این تیم آمد و پیشنهاد خود من هم بعد از حسین فرکی، اسکوچیچ بود و امیدوارم فولاد با من یا بدون من باز هم موفق باشد.