کریم انصاری فرد در خصوص اردوی اتریش گفت: هم اردوی آفریقای جنوبی و هم اردوی اتریش برای تیم ملی اردوهای خوب و مفیدی بودند، البته تمام بازیکنان در اردوی اتریش حضور داشتند و اردوی تکمیلی را پشت سر گذاشتیم و امیدوارم با آمادگی کامل راهی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شویم.

به گزارش فارس، وی در مورد پیش بینی اش از نتایج تیم ملی در جام جهانی گفت: پیش بینی از نتایج تیم ملی سخت است اما ما تمرینات پرفشاری را پشت سر گذاشتیم. در برزیل هم تمام توان و تلاش خود را خواهیم گذاشت و از مردم هم می خواهیم تا ما را دعا کنند تا شرمنده شان نشویم.

انصاری فرد در خصوص تفاوت اردوی اتریش با آفریقای جنوبی گفت: اردوی آفریقا بیشتر به کارهای آمادگی جسمانی اختصاص داشت و در اردوی اتریش به کارهای تاکتیکی پرداختیم. در اتریش تلفیقی از کارهای تاکتیکی و بدنی را پشت سر گذاشتیم و امیدوارم ثمره اش را در جام جهانی ببینیم.

وی در مورد بازی آخر تیم ملی و گلزنی اش مقابل آنگولا تصریح کرد: لطف خدا و همت بچه ها باعثگلزنی ام شد و من سهم کمی در این گل داشتم.

مهاجم تیم ملی در مورد اینکه آیا می توان از او در جام جهانی توقع گلزنی داشت یا خیر، گفت: امیدوارم ابتدا در ترکیب ۲۳ نفره تیم ملی برای اعزام به برزیل باشم. در صورت اعتماد کادرفنی و قرار گرفتن در ترکیب نهایی نیز امیدوارم، لطف خداوند برای موفقیت در جام جهانی نصیبم شود.