سید حسین حسینی در خصوص پیوستنش به تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: من از سال گذشته مشمول خدمت سربازی بودم و به خاطر امیر قلعه نویی در نیم فصل دوم در استقلال ماندم ولی اسال حتما باید به یک تیم نظامی می رفتم.

به نقل از فارس، وی افزود: من دوست داشتم بعد از استقلال در یک تیم پرطرفدار دیگر حضور داشته باشم و به همین دلیل تراکتورسازی را انتخاب کردم، امیدوارم که بتوانم در این تیم به هدف هایی که دارم برسم.

دروازه بان فصل گذشته استقلال ادامه داد: من از ملوان هم پیشنهاد داشتم و با مسئولان این باشگاه مذاکره هم کردم ولی هم شرایط تراکتورسازی بهتر بود و هم اینکه دوست داشتم دو سال را در کنار مردم خوب تبریز سپری کنم.

وی با تقدیر و تشکر از امیر قلعه نویی گفت: انصافا امیر قلعه نویی مثل پدرم است و در این دوسال خیلی چیزها از او یاد گرفتم. حتی او از من خواست امسال در استقلال بمانم و تلاش کنم ولی همانطور که گفتم به خاطر مشمولیت سربازی کاری از دستم بر نمی آمد و مجبور بودم از استقلال جدا شوم.

حسینی در ادامه گفت: دوسال خیلی خوب را در کنار استقلال و هوادارانش داشتم و خیلی تجربیات کسب کردم، امیدوارم روزی شرایطی فراهم شود که بتوانم به استقلال برگردم و با قدرت در خدمت این تیم باشم.

وی در پایان در خصوص اینکه قرار است با حامد لک رقابت کند گفت: دو سال در استقلال کنار سید مهدی رحمتی بودم و امسال هم به تراکتورسازی آمده ام. من یاد گرفته ام همیشه در کنار هم تیمی هایم رقابت کنم و امسال هم همین کار را انجام خواهم داد و با تمامی بازیکنان تراکتور سازی رابطه خوبی برقرار می کنم و در کنار لک رقابت سالمی خواهیم داشت.