به گزارش سایت باشگاه بایرن مونیخ، کلودیو پیزارو قراداد جدیدی را با قهرمان بوندس لیگا و جام حذفی آلمان در فصل گذشته امضا کرد و برای یک فصل دیگر در آلیانتس آره نا ماندنی شد.

قرارداد فعلی پیزارو در پایان ماه ژوئن به پایان می رسد و با توجه به سن بالای وی انتظار نمی رفت که سران بایرن مونیخ با ادامه حضورش روی نیمکت این تیم موافقت کنند اما پپ گواردیولا، سرمربی باواریایی ها به ماندن این مهاجم ۳۵ ساله رأی اعتماد داد، تصمیمی که با توجه به ورود روبرت لواندوفسکی به آلیانتس آره نا می تواند به معنای پایان دوره حضور ماریو ماندزوکیچ در خط حمله بایرن باشد.

کارل هاینتس رومنیگه، رئیس باشگاه بایرن مونیخ در خصوص قرارداد جدیدی که با پیزارو منعقد کرد، اظهار داشت: کلودیو در فصلی که گذشت نشان داد که تا چه اندازه می تواند برای بایرن مونیخ مهم باشد. ما بسیار خوشحالیم که برای یک فصل دیگر می توانیم روی او حساب کنیم.

پیزارو در تابستان سال ۲۰۱۲ پس از پنج سال دوری از باواریایی ها و حضور در وردربرمن دوباره به بایرن مونیخ ملحق شد، تیمی که در فاصله سال های ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۷ هم برای آن بازی می کرد.

او که در فصل اخیر در ۱۷ بازی برای باواریایی ها به میدان رفت و ۱۰ گل زد، گفت: مایه افتخار من است که یک فصل دیگر هم می توانم برای بایرن مونیخ بازی کنم. در دنیا برای من هیچ تیمی بهتر از بایرن مونیخ نیست. ما تیم فوق العاده ای داریم که فصل آینده هم برای کسب جام می جنگد.