دنی ولبک، مهاجم منچستریونایتد در خصوص انتخاب سرمربی فصل بعد شیاطین سرخ گفت: وقتی شنیدم لوئیز فن خال به عنوان سرمربی جدید منچستریونایتد انتخاب شده است، خیلی خوشحال شدم. او انسان و مربی بزرگی است و وقتی به روزمه کاری اش نگاه می کنید می بینید که تاکنون تیم های بزرگی را هدایت کرده است.

باشگاه منچستریونایتد اخیراً به صورت رسمی اعلام کرد با لوئیز فن خال، سرمربی کنونی تیم ملی هلند به توافق رسیده است و این مربی هلندی پس از پایان رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل به مدت سه سال هدایت شیاطین سرخ را بر عهده خواهد گرفت.

مهاجم ۲۳ ساله شیاطین سرخ که نامش در لیست ۲۳ نفره تیم ملی انگلیس برای حضور در رقابت های جام جهانی است، در این باره گفت: تمامی افرادی که در جام جهانی حضور خواهند داشت کمی هیجان زده هستند ولی این احساس در بازیکنان جوانی که اولین حضور خود در این تورنمنت تجربه می کنند کمی خاص تر است. حضور در جام جهانی یکی از آن لحظاتی است که هر فوتبالیستی به دنبالش است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به هر حال برای حضوری موفق در جام جهانی باید تمرکز خود را حفظ کرد و گام ها را استوار برداشت. یک بازیکن برای حضور در جام جهانی باید تنها از این مورد اطمینان حاصل پیدا کند که می تواند بازی همیشگی خود را در این مسابقات به نمایش بگذارد. می خواهم خودم را به اثبات برسانم و هنرم را به تمام مردم جهان نشان دهم. حضور در جام جهانی جایگاهی فوق العاده است و بی صبرانه منتظر شروع این مسابقات هستم.

شاگردان روی هاجسون در گروه D جام جهانی ۲۰۱۴ با تیم های اروگوئه، ایتالیا و کاستاریکا همگروه هستند.