به گزارش ملت ایران به نقل از گل - آندره آ استراماچونی سرمربی جوان اینتر براین باور است که آندره آ جرواسونی، داور مسابقه، به اشتباه یک پنالتی به نفع آتالانتا اعلام کرده است.

بازی یکشنبه شب دو تیم اینتر و آتالانتا در سن سیرو با باخت ۳-۴ نرآتزوری به پایان رسید.

این نتیجه در حالی رقم خورد که تا ۳۰ دقیقه به پایان بازی اینتر ۱-۳ از حریف پیش بود ولی تصمیم جنجالی داور برای اعلام یک ضربه پنالتی به نفع آتالانتا کافی بودتا اینتر بعد از هت تریک دنیس آلمانی مغلوب میهمانش شود

درپایان این مسابقه آندره آ استراماچونی به اسکای ایتالیا گفت: «شک برانگیز؟ بهتر است بگوئیم که کدام پنالتی؟ ما برای ۵ دقیقه سوال می کردیم که چه اتفاقی افتاده ولی داور با این تصمیمی که گرفت مسئولیت بزرگی را بردوش گرفت. بازیکنان آتالانتا به سمت نقطه کرنر حرکت می کردند، چون حتی آنها هم چیزی ندیده بودند.»

سرمربی اینتر ادامه داد: «فکر نمی کنم که جرواسونی اشتباه کرده باشد. فکر می کنم که او خودش را در جایگاه بیننده اتفاقی قرارداد که اتفاق نیفتاده است. او مسئولیت اتفاقی را بردوش گرفت که وجود خارجی ندارد. ما فکر می کردیم که مشکل عملکرد رانوکیا بوده ولی مشخص شد که داور خطای هند والتر ساموئل را گرفته. آن هم وقتی که توپ اصلا با دست او برخورد نکرده. این فوق العاده است.»

این مربی ۳۷ ساله درادامه به این نکته اشاره کرد که با این باخت امیدهای تیمش برای حضور در جمع ۳ تیم برتر سری آ و کسب سهمیه حضور در رقابت های فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا تحت تاثیر قرار گرفته: «بعید می دانم که هنوزهم بتوانیم به دنبال کسب جایگاه سوم جدول باشیم. ما در یک بازی زشت باختیم و تلاش می کنیم تا در تک تک بازی های باقی مانده مان در سری آ و کوپا ایتالیا بازی خوبی را به نمایش بگذاریم.»