ملت ایران: بعد از نوشته های لیونل مسی در شبکه اجتماعی چینی ویئبو، به نظر می رسد که باید به حضور او در بازی ۴شنبه شب بارسلونا مقابل پاری سن ژرمن یقین داشت.

مسی که در بازی رفت تیمش مقابل پاری سن ژرمن در دور رفت مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا در پاریس به دلیل درد عضلانی مجبور به ترک زمین مسابقه شد، در بازی شنبه شب بارسا مقابل مایورکا هم غایب بود. البته هم تیمی هایش نگذاشتند که جای خالی او حس شود و سسک فابرگاس که به جای او روانه میدان شده بود، توانست ۳ گل از ۵ گل بارسا دراین بازی را به ثمر برساند

حالا و به گزارش روزنامه مارکا، لیونل مسی بعد از برد شنبه شب بارسا مقابل مایورکا در صفحه اش در ویئبو نوشت: «از بازگشت آبی(آبیدال) و برد بارسا واقعا خوشحالم. بارسا واقعا تیم برتر میدان بود. من به شدت برای بهبودم تلاش می کنم. حالم خوب است.»

مسی با غیبت در بازی با مایورکا شانس ادامه روند گلزنی اش در بازیهای متوالی لالیگا را از دست داد. حالا در شرایطی که هنوز احتمال حضور او در بازی برگشت مقابل پاری سن ژرمن قطعی نشده و پزشکان بارسا درنظر دارند تا درمورد مسی با محافظه کاری رفتار کرده و ریسک نکنند، خود او علاقه زیادی دارد تا در بازی ۴شنبه شب نوکمپ مقابل پاری سن ژرمن به میدان برود. حال باید منتظر ماند و دید که اوضاع او چطور پیش خواهد رفت.