نشریه مارکا اعلام کرد فدراسیون فوتبال اسپانیا برنامه رقابت های داخلی این کشور در فصل ۱۵-۲۰۱۴ را مشخص کرده است و تنها برای زمان برگزاری بازی های هفته نخست لالیگا مردد است و دو گزینه را پیش روی خود می بیند. گزینه اول برگزاری هفته نخست در روزهای ۱۶ و ۱۷ آگوست سال ۲۰۱۴(۲۵ و ۲۶ مرداد ۱۳۹۳) است و گزینه دوم هفته پس از آن.

در تقویم فصل آینده فوتبال اسپانیا برخلاف فصل گذشته، بازی سوپرجام میان قهرمان لالیگا و قهرمان جام حذفی در روز دوازدهم آگوست ۲۰۱۴(۲۱ مرداد ۱۳۹۳) برگزار می شود. این در حالی است که در فصول قبل این بازی یک یا دو هفته پس از آغاز لالیگا برگزار می شد. همچنین در این تقویم تاریخ حضور یکی از دو تیم شهر مادرید در رقابت های جام باشگاه های جهان(به عنوان قهرمان لیگ قهرمانان) مشخص شده است. این تیم در فاصله روزهای دهم تا بیستم دسامبر ۲۰۱۴(۱۹ تا ۲۹ آذر۱۳۹۳) در رقابت های داخلی اسپانیا بازی نخواهد کرد.

براساس تقویم جدید رقابت های فصل آینده فوتبال اسپانیا که به منظور کم کردن فشردگی بازی تیم های بزرگ حاضر در رقابت های داخلی و اروپایی تنظیم شده است، فینال جام حذفی در روز سی ام ماه مه سال ۲۰۱۵(۹ خرداد ۱۳۹۴) برگزار می شود.