به گزارش ملت ایران به نقل از گل - ویکتور والدس، دروازه بان باتجربه باشگاه بارسلونا در صحبت هایی به این نکته اشاره کرده که ممکن است بعد از جدایی از این تیم روانه لیگ برتر شود.

انتظار می رود که این دروازه بان ۳۱ ساله در تابستان و با اتمام رقابت های این فصل از بارسا جدا شود و تیم های فراوانی از جمله آرسنال خواهان به خدمت گرفتن او هستند.

دراین میان والدس در گفتگو با فور. فور. توو به تمجید از لیگ برتر پرداخته و از هواداران و جو حاکم بر بازیها در انگلیس تمجید کرده. او دراین باره گفته: «قطعا از لیگ برتر خوشم می آید. از احترام هواداران به فوتبالیست ها درانگلیس لذت می برم. در آنجا فوتبال به شیوه متفاوتی دنبال می شود.»

والدس که بیش از ۳۵۰ بازی برای بارسلونا برگزار کرده درادامه به این نکته اشاره کرده که از حضور در درون دروازه بارسلونا لذت می برده ولی الان به تجربه جدیدی نیاز دارد: «من روزهای فوق العاده ای را در بارسلونا سپری کردم و واقعا بارسا را دوست دارم. همیشه در بارسلونااز من استقبال می شود ولی من عملکرد خوبی داشته ام و همین به من اجازه می دهد تا مسافرت کرده و به تیم دیگری بروم و خودم هم همین را می خواهم. می خواهم فرهنگ های جدید، فوتبال جدید و چالش های نو را تجربه کنم.»