ملت ایران: کانون هواداران داماش که در این تیم از برش خاصی برخوردار است با انتشار بیانیه ای، ضمن دعوت ازمردم برای حضور در بازی داماش - پرسپولیس، مالک باشگاه و اطرافیان او را با القابی مثل شب پره و خیانت پیشه و گرگ مورد خطاب قرار داد!
در بخش هایی از این بیانیه چنین می خوانیم: کانون هواداران داماش شهرباران ضمن شاد باش سال نو و تقدیر از فوتبال دوستان گیلانى که در این روزهاى دلهره و آشوب با هوشیارى کنار تیم خود ایستاده اند، از همه ى هواداران دعوت به عمل مى آورد تا به روال همیشه با حضور پرشور خود در مسابقه روز شنبه نیمه نهایى جام حذفى، ضمن حمایت گسترده از تیم محبوب خود، صداى وجدان بیدار جامعه در برابر فرصت طلبان باشند. آنهایى که با تنگ نظرى هایشان در این چند وقت عرصه را بیش از پیش بر داماش مان تنگ نموده اند تا شاید مزد این گربه رقصانى هایشان را روز شنبه از اربابانشان بگیرند و البته زهى خیال باطل. آنها از یاد برده اند که مردم هوشیار گیلان زمین شاید روزى دشمنانشان را ببخشند، اما خیانت پیشه گان را هرگز. و البته همیشه قدردان کسانى خواهند بود که در این هنگامه ى بى کسى کنارشان ایستاده اند. شنبه براى مردمان گیل و دیلم روزى است که مى خواهند به همه ى ساده لوحان نشان دهند که با طلوع خورشید تابان شب پره ها به غارهاى سیاهشان باز خواهند گشت!
نکته: یک نکته در این دوپاراگراف، این است که احتمالا به عقیده نویسنده این متن، دعوای قویدل با عابدینی برای تضعیف داماش و برد پرسپولیس در بازی نیمه نهایی جام حذفی است.(بند مربوط به گربه رقصانی) دقیقا اشاره به همین دارد. چه، همه در رشت قویدل را زیرمجموعه رویانیان می دانند.