به گزارش ملت ایران به نقل از گل - روبرتو مانچینی سرمربی باتجربه منچسترسیتی در صحبت هایی اعلام کرده که قهرمانی در رقابت های لیگ برتر از دستان آنها خارج شده و فقط می خواهد تا تیمش به همان شیوه ای که مقابل نیوکاسل ظاهر شده و با تیجه ۰-۴ به پیروزی رسیدند، فصل را به پایان ببرد.

هنوز ۸ بازی دیگر تا پایان رقابت های لیگ برتر بازی است و سیتی در حال حاضر ۱۵ امتیاز با یونایتد صدرنشین فاصله دارد. این بدان معناست که دفاع ازعنوان قهرمانی فصل پیش در لیگ برتر برای سیتی عملا غیر ممکن است.

دراین میان روبرتو مانچینی در صحبت هایی به این نکته اشاره کرده که می خواهد تیمش فصل را با اقتدار به پایان ببرد. مانچو در پایان بازی شنبه شب تیمش که با برد ۰-۴ سیتی مقابل نیوکاسل همراه بود به خبرنگاران گفت: «وقتی اینطوری بازی می کنیم، خوب کار می کنیم. فتح جام قهرمانی غیرممکن است ولی مهم است که فصل را به خوبی به پایان ببریم. الان دو ماه پیش رو داریم و مهم است که در این دو ماه در اوج شرایط فیزیکی باشیم. الان فقط ۸ بازی دیگر مانده و البته نیمه نهایی اف. ای کاپ هم باقی است. پس ما به این نیاز داریم تا به حرکتمان دراین مسیر ادامه دهیم.»

این سرمربی ایتالیایی درمورد بازی تیمش مقابل نیوکاسل گفت: «نیوکاسل خیلی خوب دفاع کرد. بازی سختی بود. ما در ۲۵ دقیقه ابتدایی بازی ریتم بازی خوبی نداشتیم ولی بعد از آن بهتر کار کردیم. ما سریعتر بازی کردیم و به گل رسیدیم.»

در این بازی ونسان کمپانی بعد از حدود ۲ ماه غیبت به دلیل مصدومیت به ترکیب ستیی بازگشت و یایاتوره و سرخیو آگوئرو هم با پشت سرگذاشتن مصدومیت هایشان به اوج آمادگی بازگشتند. مانچو در ادامه صحبت هایش در مورد تاثیر منفی مصدومیت بازیکنانش برعملکرد تیمش در طول این فصل نیز صحبت کرد و گفت: «کمپانی بازیکن خیلی مهمی برای ماست. ما ۶۰ روز بدون او کار کردیم. برخی بازیکنان هستند که برای ما واقعا مهمند، بازیکنانی مثل او و یایاتوره که برای ۴ یا ۵ بازی او را نیز در اختیار نداشتیم. بعید می دانم که کمپانی بعد از ۶۰ روز غیبت و انجام دومین بازی اش، به ۱۰۰% آمادگی رسیده باشد. او باید بیشتر کار کند. کمپانی بازیکن مهمی برای ماست.»