به گزارش ملت ایران به نقل از گل - یورگن کلوپ، سرمربی بوروسیا دورتموند در کنفرانس خبری اش بععد ازاتمام بازی تیمش مقابل اشتوتگارت به انتقاد از بازی وحشیانه بازیکنان تیم میزبان پرداخت

دورتموند در این بازی خارج از خانه موفق شد تا با نتیجه ۱-۲ از سد میزبانش اشتوتگارت عبور کند و گلهای زردپوشان در این بازی را لوکاس پیژچک که به جای مارسل اشتملتزر به بازی آمده بود و روبرت لواندوفکسی به ثمر رساندند تا بایرن مونیخ دست برای یک هفته دیگرمنتظر برگزاری جشن زودهنگام قهرمانی اش بماند.

البته این برد با تصاویر نه چندان خوشایندی در ذهن یورگن کلوپ مربی دورتموند نقش بسته، چرا که در جریان این بازی او به شدت نگران مصدوم شدن بازیکنان تیمش بود.

کلوپ در پایان این بازی به خبرنگاران گفت: «بازی وحشیانه ای بود. شاهد ضربات زیادی به سرها و پاهای بازیکنانمان بودیم و بینی مارسل اشملتزر هم که شکست. قطعا بینی او شکسته؛ چرا که در چند جهت مختلف ضربه خورد.»

سرمربی دورتموند ادامه داد: «صحنه های زیادی دراین بازی شاهد بودیم که معمولا در مسابقات فوتبال دیده نمی شود. بازی بیش از حد پرفشار بود و فشار زیادی هم به من وارد شد؛ من نگران این بودم که مصدومان تیمم افزایش یابند. این اتفاقی نیست که من در دنیای فوتبال به آن عادت داشته باشم ولی در بازی شنبه اوضاع بدین ترتیب بود.»

البته کلوپ از دنیز ایتکین، داور بازی هم راضی نبود و معتقد بود که او قضاوت ضعیفی در این بازی داشته: «این بازی، بازی سختی برای داور مسابقه بود ولی خشونت به نحوی بود که می بایست کارت های بیشتری داده می شد.»

از سوی دیگر رومن وایندفلر، دروازه بان بوروسیا دورتموند هم در تائید صحبت های مربی تیمش به این نکته اشاره کرد که اشتوتگارت فوتبال بازی نمی کند: «این خیلی ناجوانمردانه است که خبری از فوتبال در بازی ات نباشد. در برخی شرایط است که بازیکنان ممکن است با مصدومیت های شدیدی مواجه شوند. اصلا نیازی به این کارها نبود.»