ملت ایران: در آستانه بازی حساس دو تیم بارسلونا و پاری سن ژرمن که سه شنبه این هفته در شهر پاریس برگزار خواهد شد، لوکاس مورا، بازیکن برزیلی خط میانی باشگاه پاری سن ژرمن در صحبت هایی اعلام کرده که خودش را مثل لیونل مسی می بیند و براین باور است که سبک بازی اش شباهت های زیادی به سبک کاری ستاره آرژانتینی دارد

این ستاره برزیلی از زمان انتقالش از سائوپائولو به پاری سن ژرمن در بازار نقل و انتقالاات زمستانی نمایش های خیره کننده ای برای این تیم فرانسوی به اجرا گذاشته و اعلام کرده که دوست دارد تا گام در مسیر مسی، برنده توپ طلای سال ۲۰۱۲ بگذارد.

مورا در صحبت هایی که در وب سایت رسمی یوفا منتشر شد گفته: «مسی در توپ ربایی و پیشبردن رو به جلوی توپ مثل من کار می کند.»

این ستاره ۲۰ ساله درادامه به این نکته اشاره کرد که دوست دارد تا شاهد قهرمانی تیمش در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا باشد و به خبرنگاران گفت: «لیگ قهرمانان اروپا بهترین تورنمنت در سرتاسردنیاست که حضور در آن لذت بخش است و رویای بزرگی برای من است. می خواهم در لیگ قهرمانان اروپا به قهرمانی برسم. ما در حال حاضر فرصت خوبی داریم. ما تیم بزرگی هستیم و تواناییهای زیادی داریم. تیم ما متشکل از بازیکنان بزرگی است. پس همه چیز را برای حرکت رو به جلو در اختیار داریم و آماده این کار نیز هستیم.»

پاری سن ژرمن سه شنبه شب در دور رفت مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا میزبان بارسلوناست و هشت روز بعد در نوکمپ بازی برگشت این مرحله را برگزار خواهد کرد.