ملت ایران: لیونل مسی ستاره آرژآنتینی باشگاه بارسلونا از اینکه تیمش نتوانسته هر سه امتیاز بازی با سلتاویگو در ورزشگاه بالائیدوس را کسب کند ناراحت است.

او هفته سختی را بعد از انجام بازیهای ملی پشت سرگذاشت و در بازی شنبه شب هم همراه با هم تیمی هایش سختی های زیادی را مقابل سلتاویگو متحمل شدند و درنهایت هم با کسب یک تساوی ۲-۲ به کسب یک امتیاز ازاین بازی رضایت دادند. البته در جریان این مسابقه یک اتفاق خوب برای مسی رخ داد. مسی با به ثمر رساندن گل دوم تیمش در این مسابقه توانست در نوزدهمین بازی متوالی لالیگا، یعنی در یک نیم فصل تمام به گل برسد و حالا در رقابت های این فصل لالیگا به تمام تیم های حاضر در رقابت ها گلزنی کرده است.

البته خود او در صحبت هایی اعلام کرد که این موضوع برای او اهمیت چندانی نداشته. مسی در پایان این بازی به خبرنگاران گفت: «کم اهمیت ترین چیز برای من رکورد گلزنی های متوالی ام بود. من خوش شانس بودم که موقعیت های گلزنی ام در این بازیها تبدیل به گل شد و توانستم به تیمم کمک کنم تا به موفقیت هایش ادامه دهد. این رکورد گلزنی های متوالی کم اهمیت ترین چیز است. در بازی شنبه شب هم می خواستیم بعد از انجام بازیهای ملی به پیروزی برسیم ولی نتوانستیم.»

ستاره آرژآنتینی در ادامه به این نکته اشاره کرد که با رورا در مورد ترکیب اصلی تیم صحبت نکرده بود: «من هیچ چیزی به او نگفتم. آماده بازی کردن بودم و حالم خوب بود. اصلا آسان نیست که بعد از بازگشت از بازیهای ملی برای تیم بازی کنی. به ویژه اینکه تیمی را پیش رو داشته باشی که تا این حد سرسخت و پرتلاش ظاهر می شود.»

مسی بخش دیگری از صحبت هایش را به تشویق آبیدال از سوی هواداران سلتاویگو اختصاص داد و گفت: «لحظه فوق العاده ای بود. اصلا نمی فهمیدم که هواداران برای چه کسی دست می زنند، تا اینکه دیدم که آبیدال در حال ورود به زمین است.»

بازی پاریس سوژه بعدی مسی بود: «الان باید استراحت کنیم که با شرایط فیزیکی خوبی به بازی با پاری سن ژرمن برویم و بتوانیم نتیجه خوبی را به دست بیاوریم؛ البته می دانیم که بازی بسیار برابری انتظارمان را می کشد.»

مسی درمورد تیتو و بازگشت او هم صحبت کرد و گفت: «همه ما تیتو را مملو از هیجان و انرژی می بینیم و خیلی مهم است که حالا با ماست.»