ملت ایران: محسن مسلمان سوژه خوبی برای مصاحبه است به خصوص وقتی از حرکت‌اش در بازی امیدهای ایران و ترکیه می‌پرسیم. اما او تن به این سوال و پاسخ‌اش نمی‌دهد و می‌گوید بی‌خیال. ما هم بی‌خیال این سوال می‌رویم سراغ چیزهای دیگر که دردسری هم ندارد.

به تمرین برگشتی؟

من از دیروز تمرینات خودم را با ذوب‌آهن شروع کردم شرایط خوبی داریم امیدوارم با انجام بازی‌های خوب در ادامه لیگ بتوانیم تیم را در لیگ نگه داریم.

بازی‌های تیم امید در قطر چطور بود؟

خیلی خوب بود. سه بازی سخت انجام دادیم هر سه تیم خوب بودند و خیلی به ما فشار آمد. خدا را شکر بازی‌ها زنده پخش شد و همه دیدند که ما توانستیم آن‌ها را شکست بدهیم و دیگر حرف و حدیثی نیست که آن‌ها با تیم(ب) شرکت کرده بودند یا تیم(ج). ما تیم اصلی آن‌ها را شکست دادیم و خدا را شکر نشان دادیم که بردهای قبلی تیم امید شانسی نبوده است.

در این تورنمنت خوب بودی؟

بله خب خدا کمک کرد توانستم گلزنی هم بکنم. اما واقعیت این بود که همه تیم خوب بودند و بچه‌ها همه در لیگ بازی می‌کنند و همه دنبال‌شان هستند. ما ثابت کردیم که توانایی‌های بالایی داریم. در یک تیم هم وقتی همه خوب باشند بازی آدم به چشم می‌آید. فقط من نبودم همه خوب بودند.

اما بهترین بازیکن پیام صادقیان شد؟

نه. او بهترین گلزن شد. کاپ بهترین بازیکن را من گرفتم.

بچه‌ها از لباس‌های تیم امید شاکی بودند.

بله. بهتر بود از البسه تیم ملی به ما هم می‌دادند تا با آن پیراهن در تورنمنت حاضر نشویم.

ذوب‌آهن و لیگ؟

بازی سختی داریم با راه‌آهن که اگر ببریم می‌توانیم تا ۷۰درصد در لیگ بمانیم. هنوز در مرحله خطر هستیم اما امیدوارم در ادامه بازی‌ها رفع خطر کنیم.