به گزارش ملت ایران به نقل از گل - چابی ارناندس، کاپیتان باشگاه بارسلونا روز جمعه به شهرک ورزشی بارسلونا رفت ولی هدف او از حضور در شهرک ورزشی، بازدید از این شهرک ورزشی بود.

این در حالی است که چابی ارناندس سه شنبه هفته گذشته در بازی حساس و تماشایی تیم ملی اسپانیا مقابل فرانسه کاپیتان تیمش بود ولی از ناحیه عضله فمورال پای راستش دچار گرفتگی شده است

باشگاه بارسلونا با انتشار بیانه ای رسمی خبر مصدومیت چابی را منتشر کرده. او از روز ۵شنبه فیزیوتراپی را آغاز کرده و دراین بیانیه می خوانیم: «روند بهبود چابی، زمان بازگشت او را مشخص خواهد کرد.»

بدین ترتیب چابی به طور قطع در بازی شنبه شب تیمش مقابل سلتاویگو غایب خواهد بود و مشخص نیست که ایا روز دوشنبه همراه با کاروان بارسلونا به پاریس سفر خواهد کرد یا خیر. بارسلونا روز سه شنبه قرار است در دور رفت مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا در شهر پاریس مقابل پاری سن ژرمن به میدان برود.

انتظار می رود که چابی ارناندس در زودترین زمان ممکن مورد درمان خاص ی قرار بگیرد و طبق برنامه های خاصی تمریناتش را آغاز کند. تیتو که روز جمعه برای اولین بار با شاگردانش دیدار کرده، حالا باید برای بازی شنبه شب تیمش تغییراتی را در ترکیب اصلی اعمال کند.

علاوه بر چابی، کارلس پویول، آدریانو، جوردی آلبا و پدرو هم مصدوم هستند و ویکتور والدس به دلیل محرومیت قادر به همراهی بارسا در بازی با سلتاویگو نخواهد بود