به گزارش ملت ایران به نقل از گل - آنتونیو کونته، سرمربی یوونتوس، احتمال برعهده هدایت اینتر در آینده را رد نکرد.

بیانکونری امشب در دیداری حساس مقابل اینتر قرار خواهد گرفت و کونته این احتمال را که ممکن است روزی هدایت نرآتزوری را برعهده بگیرد، رد نکرد.

او در پاسخ به سوال خبرنگاران در این مورد گفت: " در فوتبال، هرگز می توان گفت هرگز. "

یووه این هفته در چمپیونزلیگ یک دیدار دشواری مقابل بایرن مونیخ در پیش دارد اما کونته تاکید کرد که در حال حاضر تنها به دیدار مقابل اینتر فکر می کنند.

" برای ما، مهمترین دیدار در حال حاضر، دیدار مقابل اینتر است. ما اصلا به دیدار مقابل بایرن فکر نمی کنیم. تمام تمرکز ما، دیدار مقابل اینتر است.

از روی تجربه می دانم اگر تلاش کنید تا شرایط را محاسبه کنید، اوضاع برخلاف آن چیزی که می خواهید، پیش می رود. در هر زمان، باید تنها به یک بازی فکر کرد. من بهترین ترکیب ممکن را راهی میدان می کنم و انتظار یک دیدار هجومی را دارم. تساوی برای هیچ یک از دو تیم خوب نخواهد بود. "
او همچنین از پل پوگبا، هافبک جوان تیمش، که در دیدار تیم ملی فرانسه مقابل اسپانیا، از زمین اخراج شد، دفاع کرد و گفت: " من بازی را تماشا کردم و فکر می کنم که اخراج او اشتباه بود زیرا کارت زرد اول اصلا قابل قبول نبود. او فقط برای توپ پریده بود.

او اگر باتجربه تر بود، می توانست کارت زرد دوم را نگیرد اما من گلایه ای از او ندارم. او نشان داد که در یووه پیشرفت کرده و می تواند برای تیم ملی کشورش بازی کند. "