ملت ایران: جواد کاظمیان، ستاره‌ی گل‌زن تراکتورسازی تبریز که در نیم‌فصل از تهران راهی تبریز شد و از یک بازیکن نیمکت‌نشین به یک بازیکن گل‌زن و البته تاثیرگذار در دیگر گل‌های تراکتور تبدیل شد. کاظمیان در آستانه‌ی دیدار با داماش گیلان گفت:

تراکتور سال جدید را چگونه آغاز کرده است؟

دیدار برابر داماش، اولین بازی در سال جدید است. تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم اگر چه من ناخن شصت پایم را کشیده بودم و کمی مشکل داشتم اما بی صبرانه منتظرم تا استارت بزنم و به تیم کمک کنم. ۴ تا بازی مهم داریم که باید ببریم چون تیم های بالای جدول امتیاز از دست می دهند و ما باید آماده باشیم.

تیم داماش را چگونه می‌بینی؟

تیم خوبی است اما حریف اصلی ما زمین چمن مصنوعی است که اجازه فوتبال را از ما می گیرد اما خوب ما برای شکست آنها می رویم و امیدوارم با انجام یک بازی خوب به نتیجه دلخواه هم برسیم.

داستان اخراج ابراهیمی چه بود؟

خوب نبود؛ ایشان به تیم لطمه می زند اما امیدوارم هرچه زودتر مشکل ایشان حل شود و به تیم برگردند.

رقابت در لیگ قهرمانان آسیا چگونه خواهد بود؟

خوب آنجا هم شرایط حساس است یک بازی مهم داریم با الشباب که با بردن آنها خیلی شرایط به نفع ما می شود.

آرزوی فوتبالی در سال جدید؟

دوست دارم با تراکتور به مرحله بعد بازی های آسیایی صعود کنم در لیگ هم اگرچه کارمان سخت است اما امیدوارم موفق شویم اما واقعیت این است سلامتی از هر چیز مهم تر است.

چیزی شده است آقا جواد سلامتی را با لحن خاصی بیان می کنی؟

نه چیز خاصی نیست اما راستش در این ۱۳ سالی که در فوتبال هستم از این برد وباخت ها زیاد دیدم این ها می آیند و می روند اما سلامتی چیز دیگری است سال قبل پدرم سکته خفیفی کرد که خیلی ما را نگران کرد البته خدارا شکر الان شرایطش خوب است من بیش از هر چیز در سال جدید برای خانواده ام آرزوی سلامتی می کنم.